• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bany za .APK?

Zamierzałem ściągnąć plik z aplikacją dopóki nie wygooglowałem tematu.
Po małym researchu mam obawy co do instalacji...

https://www.youtube.com/watch?v=IWaFPwa5-AI
http://www.eurogamer.net/articles/2016-0...our-begins

W obu przypadkach autorzy mówią o NIEPOTWIERDZONYCH banach. Ma ktoś więcej info na ten temat?
  Odpowiedz

Czyli plotki i żadnych faktów? Nintendo i Naniantic są sobie trochę winni. Jak premierę ustala się regionami to później rośnie poczucie niesprawiedliwości i potrzeba obejścia tych ograniczeń.
  Odpowiedz

Nie ma możliwość otrzymania Bana za .Apk, bana można otrzymać jedynie za próbę zmienienia danych apk jak i pobieranie "cheatów",
Jeżeli pobierasz .apk i jest ona w 100% taka sama jak ta w Google play to jest to samo, po prostu pobierasz z innej strony, gdyż wielu dev robi takie cos ze daje na google play i inne strony swoja apke
  Odpowiedz

Nikt nikogo nie banuje, niantic wiedzieli doskonale, że udostępniając apkę dla US/AUS/NZ, plik wycieknie i ludzie będą grać wszędzie.
serwery stoją w Niemczech, Holandii i UK, to o czymś świadczy. Poza tym doskonale wiedzą skąd ludzie się logują (geolokacja??) i na tej podstawie już wszyscy powinniśmy być zbanowani, lol, albo przynajmniej soft-zbanowani, bo takie rzeczy mają miejsce w ingressie.
Jeśli nie macie dostępu do gry wieczorami, to znak, że ludzie w Stanach się obudzili i grają - wiadomo, ze te kilka serwerów będzie przeciążonych.

Poczytajcie trochę reddit w tym kierunku.
[Obrazek: tumblr_inline_ngxli4pPtc1qadf1i.gif]
"Textbook narcissism? Agreed."
  Odpowiedz

Stany na początku nie miały pierwszego dnia, a tam dziesiątki ludzi zaczęło grać od razu jak się apka pojawiła. I jakoś nikt bana nie dostał. Szczerze co to twórców obchodzi, hajs się zgadza.
  Odpowiedz