• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapy offline

Pytanie i prośba o pomoc. Jako, że Pokemon Go działa na mapach googla prośba. Spróbujcie proszę pobrać obszar na którym działacie jako obszar offline w Google maps i pograjcie w pokemony. Albo mnie się wydaje albo gra ciągnie mniej z neta i chodzi stabilniej. Może to tylko takie moje odczucie, ale dziś ani razu klient mi nie padł przez 30 km po zmianie nadajnika. Trzeba poobserwować dłużej ale jak jeszcze kila osób zweryfikuje to będzie obiektywniej. Temat raczej dla tych co mieszkają poza wielkimi miastami bo tam LTE to norma ale na prowincji gdzie się jeszcze EDGE trafi to jak najbardziej do popróbowania.
  Odpowiedz

Nie, nie ma to znaczenia, Pokemon Go nie obsługuje map offline, potwierdzone przez Dev Team PoGo.
  Odpowiedz

No to poprawili coś na serwach i się mi zbiegło w czasie z instalacją map offline. Swoją drogą dziwna sprawa bo w dwóch miejscach w drodze do pracy gdzie właśnie mam przez 2 km tylko Edge gra permanentnie miała wielki problem z nawet z wczytaniem kawałka mapy i pomagał tylko restart od momentu jak wrzuciłem obszary na telefon czyli od dwóch dni nawet tam pokestopy kasuję jadąc busem. Ale tak jak mówię... może coś usprawnili na serwach i się zbiegło w czasie...a może to tylko subiektywne odczucie.
  Odpowiedz