• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie P8 lite problemz pokestopami

Model Urządzenia:p8 lite
Wersja Android:
Źródło AplikacjiZdezorientowanyklep play
Wersja aplikacji Pokemon GO:0.37

Opisu Problemu:W momencie zakrecenia pokestopem nie zmienia się jego kolor , drugi problem nie widać pokemonów wyskakujących z lur,
jak wyżej mam p8 lite
  Odpowiedz

Konto kupione na Allegro ?
Brak zmiany koloru pokestopu przy zakręceniu to kara za coś.
Musisz pomyśleć za co .
Chyba , że w Twojej okolicy nie ma Pokemonów lub od poprzedniego zakręcenia nie minęło 5 minut.
  Odpowiedz

No i tu mam problem bo kupilem telefon synowi zeby nabic mu lvl i dac w prezencie.normalnie chodze nie bawie sie w oszustwa. Sam mam 26 lvl i szkoda mi go stracic przez cheaty . Czy moze to byc zwiazane z faktem ze uzywam wifi ?

Tylko dlaczego nie wyskakuja pokemony z lurów.gdy udostepniam internet na P8 jest ok a na P8 lite problem.

Konta nie kupowałem ,a jestem w Warszawie wiec tu wszedzie sa pokestopy
  Odpowiedz

to wygląda na soft bana - on chyba trwa 24 godziny ale widziałem na YouTube że jak wejdziesz na pokestop zakręcisz nim i wyjdziesz (tą czynność trzeba powtórzyć około 30 razy) to ban się zdejmuje - powtarzaj to do czasu aż wypadną itemy z pokestopa
  Odpowiedz

Ale itemy wypadaja i tu jest problem

A dzieje sie to od zainstalowania gry.raz juz przeinstalowalem i to samo
  Odpowiedz

Czyli itemy wypadają, dostajesz 50 XP , ale pokestop nie zmienia koloru i stąd nie wiesz czy już przy nim byłeś czy nie ?
  Odpowiedz

Tak to jest 1 problem, a drugi ze gdy sa lury podchodze do nich i nie wyskakuja pokemony a na drugim telefonie sa widoczne
  Odpowiedz

Data i czas w telefonie musza byc ustawione na automatyczny
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Dzieki wielkie .pomoglo
  Odpowiedz