• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka porad dla początkujących gaczy

(07-08-2016, 23:12 )Deronsel napisał(a): Możesz włączyć wi-fi jeżeli śpisz u Siebie chyba ze nie spisz u siebie to co innego :Język nie ma tam wi-fi. gra powinna Ci poprawnie zabierać około 10-30mb/24h, być może twój operator pobiera zbyt dużą ilość danych i dlatego pobiera Ci tyle danych. U mnie akutalnie po 2dniach grania pobrało nie całę 38.41Mb Inernetu więc jak dla mnie to jest mało.

Jezu tak się przez ostatnie dni bawiłem z netem, że o wifi zapomniałem choć z niego korzystam XD
[Obrazek: utdfwcI.png]
  Odpowiedz

Witam,
Chciałbym podkreślić informację, która nie była dla mnie jasna aż do wczoraj:

(07-08-2016, 15:20 )Deronsel napisał(a): GYM
Walka
-Walka jest w czasie rzeczywistym-Kilka osób może podbijać ten sam Gym w tym samym czasie

Zazwyczaj gram sam - ale wczoraj pod jednym z Gymów ustawiło się po jednym niebieskim i żółtym graczu. Wraz ze mną było dwóch czerwonych.
Po kilku odbiciach Gymu z rąk do rąk - wszyscy wczucali do Gymu pokemony z CP ok. 600-800 które pozostali byli wstanie pokonać.
W pewnym momencie zółty "wyciągnął asa z rękawa" i wsadził tam Vaporeon'a z CP 1450.
Rzuciliśmy się na niego we trzech, tj, dwóch graczy czerwonych i jeden niebieski. Tak jak napisane jest w poradniku można to robic równocześnie.
Ale co ciekawe - obaj gracze czerwoni dzielili HP Vaporeon razem. Tzn walczyliśmy we dwóch z tym samym Vaporeon'em. Co oczywiście dało szybką wygraną.
W tym samym czasie niebieski gracz miał Vaporeon'a z full HP tylko dla siebie.

I jeszcze informacja "Gdzie dwóch (lub więcej) się bije tam trzeci (lub czwarty) korzysta Uśmiech Po pokonaniu przez nas Vaporeon'a, żółty gracz wsadził tam Psyduck'a.
Sorry za tak długi tekst - wiem dało się to w dwóch zdaniach napisać Uśmiech
[Obrazek: PGPLF.php?PN=AriRaph&LV=21&SD=2016-07-12...7042124114]
  Odpowiedz

Na pewno się przyda dla początkujących + Uśmiech
  Odpowiedz

(07-08-2016, 15:20 )Deronsel napisał(a): -Jeżeli idziesz spać to nie wyłączaj aplikacji, ponieważ dzięki temu na następny dzień w twojej okolicy pojawi się więcej pokemonów(Nie wiem czy u każdego zadziała).
To serio dziala?
  Odpowiedz

(07-08-2016, 15:20 )Deronsel napisał(a): GYM

-Najlepszą metodą walki jest jak najszybsze klikanie w ekran, ponieważ zwiększa nam to ilość ataków.

-Jeżeli masz już Gym to co 21h możesz odebrać nagrodę. Wystarczy ze wejdziesz w Sklep(Shop) i klikniesz w prawym górnym roku na ikone tarczy, I'm więcej Gymów posiadasz tym wiecej dostajesz nagród. Nie jestem pewien co do nagród ale mozna dostać Candy,Stardust i Płatną Walute(Możesz maksymalnie odebrać nagrody z 10 Gymów)

Znajdowanie Pokemonów
-W prawym dolnym rogu masz listę pokemonów które są w pobliżu Ciebie, Po kliknięciu w ikonę pojawią Ci sie Pokemony które są w różnych zasięgach, 3 kroki oznaczają ze są daleko, 2 ze są już całkiem blisko, 1 wystarczy przejść 5-20m (Najlepiej chodzić w kółko), 0 kroków oznacza to ze za chwile wyskoczy Ci pokemon.

Leczenie Pokemonów
-Używając Filoletowych Potionów
-Zwiększając jego Moc(CP), leczy to aż 1HP na każde zwiększenie mocy
-Evolucja leczy twojego pokemona całkowicie
-Używając revive (żółty potion/odłamek) leczy to połowę hp twojego pokemona i przywraca go do życia
-Evolując pokemona ożywia to jego i daje całe

Combat Power
-CP(Combat Power) jest to liść siły twojego pokemon, czyli im więcej CP ma twój pokemon tym jest silniejszy
-Możesz zwiększyć ilość CP swojemu pokemonowi w jego menu używając opcji Powering Up(Jeżeli pasek pokemona podczas zwiększania CP jest maksymalny nie jesteśmy już wstanie podnieść CP naszemu pokemonowi
Jajka
-Jeżeli masz jajko to możesz je włożyć do Incubatora. Możesz to zrobić klikając na pokeball ->  "pokemon" -> w prawym górnym rogu klikając na  "Egg"  -> Kliknąć na jajko a następnie umieścić je w Incubator'ze.-Prawdopodonie są 3 typy jajek 10km, 5km and 2km.
-W pokestop można znaleźć Incubatory, dzięki czemu możemy wykluwać większą ilość jajek w tym samym czasie

Stardust
-Stardust można zdobyć łapiąc pokemony każdy pokemon daje ci 100 stardust i 3 candy
-Kiedy osiągasz wyższy lvl otrzymujesz Stardust
-Jeżeli masz Gym to możesz zdobyć je co 21h wchodząc w Shop i klikając na ikonę tarczy
Berry
- Używając Incense  "przywołujesz" pokemony do Siebie, przedmiot wabi pokemony do Ciebie "aromatem"

Kilka rzeczy co mi się na szybko rzuciły w oczy
1. Słówko  unikach może Oczko?
2. Może to ja mam pecha, a może to błąd w opisie bo z gyma nigdy candy nie dostałem- przydałoby się info że za gyma mamy 500 sd i 10 pc
3. Serio dalej łapki opisujemy? zaraz będą pytać gdzie są te kroki xD
4. Lecznie podoba mi się najbardziej Oczko innych potionów niż fioletowe używać nie możemy czy autor się takowych nie dorobil jeszcze Duży uśmiech?
Power up zwiększa max HP w skutek czego dostajemy tą ilość o które zwiększa się mamxymalny poziom wiec leczeniem bym tego nie nazwał
Revive podności nasze poki spowrotem na nogi gdy dostana za mocne lanie Oczko
5. POWERING Duży uśmiech
6. Znów to pewnie mój pech
nigdyd nie złapałem inkubatora ze stopa
7. SD inf że z gymu dostajemy je 500x gym
dostajemy je również z jajek
8. Co do iincense prosimy o słówko o efektywnym użyciu Oczko
  Odpowiedz

Bardzo fajny poradnik dla młodych trenerów. Dodałbym jeszcze troche kolorów, bo jest taki sztywny Oczko
[Obrazek: b_350_20_53A1F5_030077_FFFFFF_000000.png]
[Obrazek: b_350_20_5F61FE_08058B_FFFFFF_000000.png]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości