• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie pokemony najtrudniej znaleźć ?

Do jakich pokemonów jest wam najtrudniej uzbierać cukierki ? Nie mówię teraz o nowej wersji bo wiadomo, że ktoś kto posiada 1 dratini może sobie zbierać do Dragonita. Chodzi o to jakie waszym zdaniem najrzadziej się pokazują bądź wgl ich nie widzieliście ?
Ja z rzadszych mam Lickitunga lub Porygona ale nie widziałem jeszcze Tangeli i nie mam pojęcia gdzie znaleźć Grimera bo na jajka to nie ma co liczyć.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6353&n...ve=Snorlax]

Odpowiedz

(09-19-2016, 12:34 )ZaKuMi23 napisał(a): Do jakich pokemonów jest wam najtrudniej uzbierać cukierki ? Nie mówię teraz o nowej wersji bo wiadomo, że ktoś kto posiada 1 dratini może sobie zbierać do Dragonita. Chodzi o to jakie waszym zdaniem najrzadziej się pokazują bądź wgl ich nie widzieliście ?
Ja z rzadszych mam Lickitunga lub Porygona ale nie widziałem jeszcze Tangeli i nie mam pojęcia gdzie znaleźć Grimera bo na jajka to nie ma co liczyć.

Grimer wyskoczył mi z jajka, więc można na jajka liczyć jak najbardziejUśmiech
Zapraszam na popkulturowy blog Geek Nerd NewsUśmiech
http://geek-nerd-news.blogspot.com/

[Obrazek: PGPLF.php?PN=pawelduda170190&LV=20&T=Y&C...8135134042] 

Odpowiedz

Grimera widziałem w okolicach Okęcia w Warszawie. Ale podejrzewam że do randomspot był.

Pozdrawiam
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6245&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Ja u siebie też go widziałem tylko nie wiem czy nie ma z nim błędu bo jak doszedłem na miejsce gdzie powinien być to było coś takiego że pokemony(on też) nie wyskoczyły tylko były takie kółka jakby pokemony były niewidzialne. Pojechałem tam gdzie go już nie było w nearby i wszystko działało normalnie.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6353&n...ve=Snorlax]

Odpowiedz

Chansy ani razu. Nawet znajomi nie trafili... Charmandera tylko u żony widziałem bo starter wybrała... A tak to raczej bez większych problemów Uśmiech No i niestety Pokemony regionalne.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

(09-19-2016, 14:54 )WieRtaR napisał(a): Chansy ani razu. Nawet znajomi nie trafili... Charmandera tylko u żony widziałem bo starter wybrała... A tak to raczej bez większych problemów Uśmiech No i niestety Pokemony regionalne.

Chansey mi wypadła z jajka 10 km.

I się zastanawiam co do tego Poka - niskie CP, ale wysokie HP. Czy warto w nią inwestować i ona będzie dawała radę w walkach, czy to wysokie HP guzik daje?
Zapraszam na popkulturowy blog Geek Nerd NewsUśmiech
http://geek-nerd-news.blogspot.com/

[Obrazek: PGPLF.php?PN=pawelduda170190&LV=20&T=Y&C...8135134042] 

Odpowiedz

Nie. Ten pokemon nadaje się do pokedexa.
Ja złapałem go akurat i też ma małe CP i dużo HP, kiedyś próbowałem go w gymie.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Porygona ,likitunga mam z jajka a chensy mi uciekła za drogim razem pokazała mi się na wabiku. Grimera nawet cienia nie miałem ale w mieście ktoś ma muka to gdzieś musi być

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

Tangela z jajka, Lickitung pojawił się tylko na radarze Smutny
  Odpowiedz

Snorlax i Diglet
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5414&n...e=Gyarados]
  Odpowiedz