• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Kółka zamiast pokemonów na mapie

Model Urządzenia: Honor 5
Wersja Android:
Źródło Aplikacji:
Wersja aplikacji Pokemon GO:

Opisu Problemu:
Witam

Mój problem polega na tym , że zamiast wyświetlającego się pokemona na mapie wyświetlają się puste kółka które tak jakby falują na mapie i jak klikam na te puste kółka nic się nie dzieje, restart nic nie daje robiłem też przywracanie ustawień fabrycznych i nic.
Proszę o pomoc Zdezorientowany
  Odpowiedz

jak było przed aktualizacją? Teraz masz tak często, czy to sporadyczne przypadki?
Ja u siebie też zauważyłam podpokemonowe kółka, jednak po wyjściu z gry (całkowite zakończenie programu) i ponownym odpaleniu pokemon normalnie się pokazuje. Dlatego myślę, że to jakiś bug gry po aktualizacji.
  Odpowiedz

Przed aktualizacją się to nie zdarzało, wygląda to tak jak dłużej chodzę i łapie pokemony to zaczynają się robić te kółka,niestety u mnie jak wyłącze całkowicie grę i włączę dalej musze odczekać około 10 minut i jest normalnie ale później jest dalej to samo, jest to dosyć wkurzające jakieś pomysły ? Uśmiech
  Odpowiedz

jeśli telefon masz ten sam to wina gry- trzeba by napisać do twórców info, że taki błąd wyskakuje- mnie się zdarzył kilka razy, ale zwykle pok pojawia się po 2-3 sekundach- raz czy dwa musiałam restart apki zrobić.
Teraz puścili nową aktualizację (dziś rano pobrała mi się)- niby pod pokemon go plus, ale może coś to zmieni?
  Odpowiedz

Miejmy nadzieję ale i tak dzięki za pomoc Uśmiech
  Odpowiedz

Mam ten sam błąd, pojawił się po aktualizacji. W moim przypadku restart gry pomaga na jakis czas.
Musimy czekać na aktualizację i jestem za tym, aby każdy zgłaszał ten problem do supportu - im więcej zgłoszeń na dany temat, tym większe prawdopodobieństwo, że cos zdziałają w sprawie
  Odpowiedz