• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Pokemon go na 512 ram.

Model Urządzenia:Apollo Quicki 737 (tablet)
Wersja Android:4.1.1
Źródło Aplikacji:Ściągnięta zmieniona wersja z youtub'a.
Wersja aplikacji Pokemon GO:0.37.0

Opisu Problemu:
Witam !

Mam ogromny problem odnośnie grania w Pokemon GO na tablecie z 512 mb ram.
Krótko mówiąc chodzi o to , że chciałbym sobie pograć na 512 mb ram , ale gra mi się wyłącza po tych napisach Ninatic itp.
Grę pobrałem z youtub'a był taki poradnik z lekko przerobioną wersją , że mogłem zainstalować , ale nie chce mi się włączyć -_-
Bardzo prosiłbym o szybką pomoc , ponieważ chciałem pograć jeszcze w ten weekend.

WAŻNE ! Czy jest możliwość , aby zrobić to BEZ ROOT'A ?

Dziękuję za odpowiedzi i cześć Anioł
  Odpowiedz

Minimalne wymagania tej gry to 2Gb pamięci RAM. Ty masz 1/4 z tego więc nie ma szans żeby działało, na 1Gb jeszcze od biedy to działa ale praktycznie żadna aplikacja już w tle nie może działać. Kuzyn ma telefon samsunga z 512 ramu może pobrać poki ze sklepu bo niby działa ale tak samo wywala się przy napisach. Także raczej nie pograsz sobie
(09-16-2016, 19:35 )Krowa napisał(a): WAŻNE ! Czy jest możliwość , aby zrobić to BEZ ROOT'A ?
Na urządzeniach z rootem to pokemony wogóle nie działają.
[Obrazek: q1ThJCz.png]
  Odpowiedz

Miałem telefon z 1GB i gra była niegrywalna. Wywalało mnie maksymalnie po 5 minutach. Teraz mam 1.5GB i ścina menu, ale grać się da Język. Niedługo umowa się kończy to trzeba spróbować znaleźć coś z 3 Uśmiech.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Mam kilka telefonów z 1gb ramu i myślałem żeby je wykorzystać do nabijania kilometrów, żeby nie zajeżdżać telefonu z którego dzwonie, jednak nawet na najbardziej okrojonym i specjalnie przygotowanym systemie bez żadnych aplikacji pracujących w tle Pokemony działają kilka minut po czym aplikacja się restartuje. Przez ten moment o graniu nie ma nawet mowy bo wszystko działa miedzy 1-5fps.
Przy 512 ram uruchomienie Pokemonów jest niewykonalne, bo właśnie tyle wolnej pamięci, a nawet trochę więcej potrzebuje aplikacja aby w ogóle mogła działać.
  Odpowiedz

Coś dopiszę dziwnego do tego tematu.
Moja siostra miała telefon z 1GB ram i jak sprawdzaliśmy 1 dzień Pokemon GO to gra ładnie działała nie crashowała itp.
Miała 1 gb ramu -_-
  Odpowiedz

na sony t3 z 1gb pamięci nabiłem 20poziomów w grze . choć co jakiś czas grę trzeba było resetować a z walkami to był dość ciężki temat
  Odpowiedz

A nie można jakoś obniżyć wymagań gry , np żeby nie było detali itp. ??
  Odpowiedz

(09-17-2016, 07:32 )Krowa napisał(a): A nie można jakoś obniżyć wymagań gry , np żeby nie było detali itp. ??
Jakich detali ta gra i tak jest prosta, nie ma takiej możliwości

Tak narzekacie na to 1Gb RAMu, ja mam w sumie właśnie telefon z taką pamięcią i znowu nie narzekam, jedynie właśnie walki w gymach to jest jakiś dramat dlatego tylko chodzę, zbieram pokemony i ewentualnie wsadzam do gyma jak jest slot ;p
[Obrazek: q1ThJCz.png]
  Odpowiedz

A ja ostatnio zainstalowałem pokemon go na moim starym iphone 5, który ma tylko 1Gb ramu i gra chodziła płynnie nawet w gymach.
  Odpowiedz

Dołożę 1 pytanie.

Jest taka apka "GLTools" , która podobno umożliwia granie w pokemon go na 512 mb ram , zmniejszając czy zmieniając wymagania gry.
Tylko takie pytanko : Czy to jest właśnie root , ponieważ się na tym nie znam ?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości