• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra problem po aktualizacji 0.37

Dzisiaj jest do pobrania nowa aktualizacja 0.37.1
Może już poprawili , w opisie jest napisane , że poprawiono kilka lekkich błędów.
  Odpowiedz

Głównie poprawki tyczą się Pokemon Go Plus.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

zainstalowałem dziś jeszcze raz najnowszą wersję dalej jest to samo - działa przez wifi przez dane komórkowe nie, o tyle tylko plus że jak wcześniej się połączyłem przez wifi to wsadziłem pikachu do chodzenia za mną i jak dziś zalogowałem się znowu przez wifi to dostałem 17 cukierków (przechodzone 17 km na wersji 0.35) więc cukierki nie przepadają, tylko ile można czekać na tą poprawkę i ciekawe czy w ogóle ją poprawią. może to jest jakiś problem z żyroskopem że telefony które go nie mają nie mogą się zalogować - ja go nie mam.

znalazłem jakiś temat gdzie ktoś coś zrobił i mu zadziałało z tym logowaniem tylko zupełnie nie wiem o co chodzi może ktoś to zobaczyć i powiedzieć co trzeba zrobić?
https://www.reddit.com/r/pokemongo/comme...henticate/
  Odpowiedz

Tam jest napisane, że niektórym osobom grającym z rootem przestały działać pokemony. Na początku myśleli, że winowajcą jest sam Magick, przy pomocy którego maskowali roota, jednak wyszło na to że chodzi o Xposed. To raczej nie dotyczy Ciebie.

Ja proponuję w pierwszej kolejności sprawdzenie ustawień sieci komórkowej bądź transferu sieci itp. W zależności od systemu powinny być tam lub w podobnym miejscu opcje do ograniczania dostępu do internetu poszczególnym aplikacją. Sprawdzić czy Usługi Google Play, Sklep Play lub Pokemony nie mają ograniczonego dostępu przy korzystaniu z internetu od operatora GSM.

Inne rozwiązanie problemu, które może okazać się pomocne to reinstalacja Map Google, bądź zresetowanie preferencji wszystkich aplikacji w menadżerze.
  Odpowiedz

nie wiem co konkretnie pomogło ale poszło. wyczyściłem dane i pamięć z wersji 0,35 odinstalowałem i zainstalowałem 0,37.1 wyczyściłem pamięć i dane w mapach google oraz włączyłem dane w tle we wszystkich aplikacjach jakie mam zainstalowane no i bach - udało się odpalić na danych komórkowych.
p.s. jeszcze ręcznie ustawiłem na sieć swojego operatora ( bo wcześniej miałem wybieraj automatycznie) - mam w nju mobile czyli wybrałem orange.
  Odpowiedz

(09-22-2016, 10:31 )AlienAlik napisał(a): nie wiem co konkretnie pomogło ale poszło. wyczyściłem dane i pamięć z wersji 0,35 odinstalowałem i zainstalowałem 0,37.1 wyczyściłem pamięć i dane w mapach google oraz włączyłem dane w tle we wszystkich aplikacjach jakie mam zainstalowane no i bach - udało się odpalić na danych komórkowych.
p.s. jeszcze ręcznie ustawiłem na sieć swojego operatora ( bo wcześniej miałem wybieraj automatycznie) - mam w nju mobile czyli wybrałem orange.

Robiłem tak jak powyżej włączyłem te dane w tle wybrałem operatora wyczyściłem pamięć podręczną pokemon go oraz pamięć w mapach google nie mam innego pomysłu, na wersji 0.35 wszystko śmigało, a tu jest problem jedynie wifi pozwala na zalogowanie się do gry mozna wówczas zmienić na dane komórkowe drugą metoda jest skorzystanie z jaiegoś hot spotu kumpla czy coś ale to do niczego nie prowadzi gra ma być przyjemna a nie trzeba będzie szukać wifi po mieście. Jedyne czego nie robiłem to nie usuwałem danych aplikacji pokemon go ale odinstalowałem to już chyba kilkanaście razy. Dziś nałożyli obowiązek gry w wersji 0.37.1 a więc chyba po herbacie.
  Odpowiedz

jest już wersja 0.39.1 może na nie będzie działać
  Odpowiedz

(09-26-2016, 16:15 )AlienAlik napisał(a): jest już wersja 0.39.1 może na nie będzie działać

niestety bez zmian..
  Odpowiedz