• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra problem po aktualizacji 0.37

Model Urządzenia: Huawei p9 lite
Wersja Android: 6.0
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.37

Opisu Problemu:
Mam taki problem po aktualizacji z wersji 0.35 do wersji 0.37 że nie mogę przejść do gry korzystając z danych komórkowych w telefonie . po chwili ładowania wyświetla się komunikat Sign Out następnie nastepny ,, Unable to connect to server'' klikam okej i jest napisane Failed to log in klikam Retry ale niestety nic się nie dzieje cały czas ten sam problem. Pragne podkreślić że tego problemu nie ma kiedy odpalam aplikację poprzez wifi wyskakuje komunikat Sign Out ale po chwili aplikacja rusza bez problemu za każdym razem. W wersji poprzedniej aplikacji nie było z tym żadnego problemu a teraz niestety nie da się odpalić gry poprzez dane komórkowe.
  Odpowiedz

(09-15-2016, 16:20 )Brodowe napisał(a): Model Urządzenia: Huawei p9 lite
Wersja Android: 6.0
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.37

Opisu Problemu:
Mam taki problem po aktualizacji z wersji 0.35 do wersji 0.37 że nie mogę przejść do gry korzystając z danych komórkowych w telefonie . po chwili ładowania wyświetla się komunikat Sign Out następnie nastepny ,, Unable to connect to server'' klikam okej i jest napisane Failed to log in klikam Retry ale niestety nic się nie dzieje cały czas ten sam problem. Pragne podkreślić że tego problemu nie ma kiedy odpalam aplikację poprzez wifi wyskakuje komunikat Sign Out ale po chwili aplikacja rusza bez problemu za każdym razem. W wersji poprzedniej aplikacji nie było z tym żadnego problemu a teraz niestety nie da się odpalić gry poprzez dane komórkowe.

A nie skończył Ci się pakiet internetu ?
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Nic z tych rzeczy, mam jeszcze dużo transferu korzystam z LTE więc to tez nie jest wina szybkości internetu, i nie miałem takiego problemu do póki nie zaktualizowałem tej wersji gry na 0.37.
  Odpowiedz

mam identyczną sytuację, nie mogę rozkminić dlaczego tak jest, a internet z transmisji działa normalnie, pakiet internetowy jest, zasięg dobry, youtube i inne strony działają, tylko nie Pokemony
  Odpowiedz

jestem w identycznej sytuacji dane komórkowe nie działa - wifi działa, na wersji 0,35 wszystko chodziło bez problemu.
  Odpowiedz

Pisałem w innym temacie o tym. To powszechny problem. U mojej narzeczonej też on występuje.
Nie ma bana, ma dobry zasięg itp. Gra się odpala, ale np za 5-6 razem.
Winą obarczam tu małą ilość ram...

Ale jak koledzy mają ROOT-a, lub pozostałości po nim..gra też nie będzie działać.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

(09-19-2016, 09:08 )NeoMewTwo napisał(a): Pisałem w innym temacie o tym. To powszechny problem. U mojej narzeczonej też on występuje.
Nie ma bana, ma dobry zasięg itp. Gra się odpala, ale np za 5-6 razem.
Winą obarczam tu małą ilość ram...

Ale jak koledzy mają ROOT-a, lub pozostałości po nim..gra też nie będzie działać.

ja nawet nie wiem co to jest ten root - ale dla pewności zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i nic nie pomogło. pamiętam że kiedyś odblokowałem jakisć opcje w telefonie (mam z androidem) poprzez kliknięcie kilkukrotnie w ekran - czy to może mieć jakiś związek?
  Odpowiedz

Nie. Ta wersja ma takie problemy.
Powiem CI, że za dużo dodają do gry.. to ma wpływ na jej funkcjonowanie.
Na moim telefonie nie mam problemów, kuzyn ma Huaweia Y6 i tez ma taki problem jak wy.
  Odpowiedz

(09-19-2016, 10:38 )NeoMewTwo napisał(a): Nie. Ta wersja ma takie problemy.
Powiem CI, że za dużo dodają do gry.. to ma wpływ na jej funkcjonowanie.
Na moim telefonie nie mam problemów, kuzyn ma Huaweia Y6 i tez ma taki problem jak wy.

zainstalowałem poprzednią wersję wszystko normalnie działa, nie będę aktualizował dopóki nie rozwiążą problemu.
  Odpowiedz

To jest jedyne wyjście z tej sytuacji kolego Oczko

Dobrze poczyniłeś.
  Odpowiedz