• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Nie działa aktualizacja 0.37

Na Blackview bv6000 z android 6.0 tez niemogę odpalić wersji 0.37. Telefon nierootowany, a komunikat o braku kompatybilności -.-
  Odpowiedz

miui by xiaomi.eu 7.1 / 7.1.3.0 LHPCNCK

instalowalem z pliku pobranego z appmirrora czy czegos takiego na 3.5 bez problemu,
nie rootowalem telefonu,
soft wgrwalem przez soft od xiaomi

z ciekawosci odinstalowalem i pobralem od nowa z google play i działa normalnie
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Dzięki Esper, czyli wynika jedno, chińczyki w jednych wersjach softu rootowały a w drugich nie. Najwyraźniej będę musiał zmienić na starszą wersje. Esper jak się sprawuje xiaomi twojej żony? Długo je ma? I jeśli ktoś miałby poradnik jak zmienić wersję softu na starszą na chińczyku prosiłbym o podesłanie (wyszukiwarka parzy)
  Odpowiedz

jest z nami dobrze ponad pol roku, jesteśmy zadowoleni Uśmiech

Niestety nie sledze co sie dzieje z MIUI Polska, Xiaomi itp. Wiem ze cos mieszali, ja jak go dostalem wszedlem za miui polska, pobralem plik, uruchomilem program, podpialem telefon dalem "wgraj" i gotowe Uśmiech Ale to bylo raz i dawno temu
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Ja mam Redmi 3 Pro (3GB RAM) i powiem tak: jak miałem roota wyskoczyło przy 0.37 info o tym, że soft lub urzadzenie jest nie wspierane.

W SuperSU wywaliłem roota i nadal nic.

Wgrałem najnowszy soft z MiuiPolska i gra działa na 0.37..

Zainstalujcie sami i zobaczycie: https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424964203
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5100&n...=Exeggcute]
  Odpowiedz

Mógłbyś przybliżyć temat jak go wgrać czy raczej stary zastąpić tym?
  Odpowiedz

Też posiadam Xiaomi Redmi 3 Pro tylko jestem zielony w tym jak wgrać podany system (obecnie posiadam MIUI 7.4 by ManhIT 6.5.12)
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3205&n...ve=Golduck]
  Odpowiedz

@up to masz chyba tzw syf miui czyli zrobiony przez Chińczyka, zajrzyjcie na forum miuipolska wszystko jest opisane.

Tapnięte z RN3P
  Odpowiedz

To jest MIUIPolska wgrany domyślnie przez sklep (xiaomi.com.pl) w którym nabyłem sprzęt.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3205&n...ve=Golduck]
  Odpowiedz

chxckmvtx którym sposobem wgrałeś soft? Na zablokowany bootloader czy odblokowywałeś ?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości