• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Zapomniałem maila do konta

Model urządzenia: One Plus one
Wersja Android:6.0.1
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.37

Opisu Problemu: Witam. Po ostatniej aktualizacji Pokemon go, ludzie którzy mieli roota nie mogli grać, więc sobie wgrałem stockowego androida. Jednak tworząc konto do gry nie zapamiętałem jego maila. Wcześniej w telefonie konto było zapamiętane i po wgraniu nowego systemu trzeba było konta od nowa wprowadzić do telefonu. Przy pomocy opcji odzyskiwania maila ze strony g.co/recover wpisując mój mail prywatny, wyskakują mi opcję w języku polskim, do odzyskania hasła, jeżeli wprowadzam maila ( prawidłowego, tak mi się wydaje) na którym miałem konto Pokemonów, to wyskakują opcję w różnych językach przy różnych kombinacjach maila. Miałem maila typu xxx.xxx.xxx@gmail.com, więc niby złego maila podaje. Napisałem do niantic support lecz nie odpisują. Może dlatego że mój angielski nie jest za dobry do tłumaczenia takiego typu rzeczy. Macie jakieś pomysły, jak odzyskać maila i hasło do konta lub napisał by ktoś po angielsku, jak mam do nich napisać?
  Odpowiedz

Masz konto przez Google czy przez PTC ?
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Przez Google.
  Odpowiedz

robiłeś nowe konto mailowe czy korzystałeś z prywatnego ?
masz przypisany do tego konta nr telefonu albo pomocniczy mail ?
  Odpowiedz

To trochę dziwne. Jeżeli instalowałeś system na OP One, to nie podawałeś meila z gmaila - logując się na swoje konto?
Bo z niego zasysa passy.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Robiłem nowe konto gmail.Właśnie nie podawałem nic, ani telefonu ani maila pomocniczego :/
  Odpowiedz

To albo sobie przypomnisz, albo grasz od początku, niantic na pewno nie da Ci nazwy maila po nazwie użytkownika, bo nie masz dowodu, że to Twoje konto, a tym dowodem jest właśnie dostęp do maila.
  Odpowiedz

No to jak nie pamiętasz starego konta, to możesz mieć problem.. a bez tych pomocniczych.. nie odzyskasz konta.
  Odpowiedz

A nawet jeśli zagwarantuje im że na 100% nikt na to konto się nie zaloguje przez np miesiąc, bo na pewno do tego mają wygląd i dodatkowo podam im jakie miałem pokemon poszczególne, jakich nie miałem itp. itd.?
  Odpowiedz

Myślę, że nie będą się aż tak wgłębiać co miałeś. Dla nich nie jest to, aż tak istotne.
  Odpowiedz