• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemony na wsi.

Witam !

Mam pytanie odnośnie pokemonów na wsi.
Mieszkam na wsi i chcę się dowiedzieć , czy jest sens je łapać.
Na szczęście mam około 500m od domu 1 pokestop i 1 gym.
Koło pokestopu są 2 pokemony , ale dziwnie się czuje idąc koło szkoły i je łapiąc ... Język
Ale moje pytanie jest trochę inne.
Czy jeśli poszedłbym trochę bardziej w polne drogi , to byłaby możliwość , aby złapać chociaż kilka ?
Trochę bardziej rozpisując , chodzi mi o to , czy idąc (nie ulicą) , po drogach gdzie obok jest pełno pól uprawnych , traw itp. czy znalazłbym chociaż takie pigdey'e ?

Naprawdę byłbym wdzięczny za odpisanie , ponieważ nie wiem czy sens jest grać ..

Dziękuję i cześć Duży uśmiech

Miłej gry Duży uśmiech
  Odpowiedz

Na polnych drogach zwykle nie ma pokemonów, ale jak się nie przejdziesz to się nie przekonasz, może u ciebie są.
  Odpowiedz

(09-12-2016, 21:39 )Krowa napisał(a): Witam !

Koło pokestopu są 2 pokemony , ale dziwnie się czuje idąc koło szkoły i je łapiąc ... Język
Czy jeśli poszedłbym trochę bardziej w polne drogi , to byłaby możliwość , aby złapać chociaż kilka ?
Trochę bardziej rozpisując , chodzi mi o to , czy idąc (nie ulicą) , po drogach gdzie obok jest pełno pól uprawnych , traw itp. czy znalazłbym chociaż takie pigdey'e ?

Naprawdę byłbym wdzięczny za odpisanie , ponieważ nie wiem czy sens jest grać ..

Miłej gry Duży uśmiech
Przejdź się i zobacz, albo lepiej rowerem przejedź, jak radar będziesz miał pusty to użyj incense co 200 metrów będzie wyskakiwał losowy pokemon, a nie cały czas pigeye rattaty i weedle jak w przypadku gdy masz pokemony na radarze. Na odludziu dzięki incense można rzadkie poki łapać.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Nie ma żadnych poków w lasach/polnych drogach. Ja codziennie robię sobie 7km spacer dla zdrowia i wykluwania jajek i nic. Jedynie znalazłem u siebie dwa miejsca gdzie są spawny pidgeyów/weedle/catarpie więc praktycznie cały czas telefon mogę mieć w kieszeni i wyjmować tylko przy tych dwóch ulicach. Sztuczka z incense u mnie nie działa próbowałem dwa tazy i respił się syf.

Cytat:Koło pokestopu są 2 pokemony , ale dziwnie się czuje idąc koło szkoły i je łapiąc ... 
A co ja mam powiedzieć mając dwadzieścia parę lat i chodzę z telefonem łapiąc pokemony xD
[Obrazek: q1ThJCz.png]
  Odpowiedz

(09-12-2016, 21:39 )Krowa napisał(a): Witam !

Miłej gry Duży uśmiech

(09-12-2016, 23:04 )Bandana napisał(a): A co ja mam powiedzieć mając dwadzieścia parę lat i chodzę z telefonem łapiąc pokemony xD

Ja mam 39 lat i prawie codziennie późnym wieczorem/nocą trochę chodzimy z żoną, a każdy dzień wolny rowery i jazda.
Najbliższy pokestop mamy jakies 5-6 km od miejsca gdzie mieszkamy, a Ty pytasz czy jest sens grać...
Nie graj, zasiedź się przed kompem zajadając pizzę Oczko

A tak poważnie, to jak będziesz często grał, to i Pokemony powinny się częściej pokazywać.
No i mając pokestop pod nosem możesz zawsze lura postawić.
Żyć, nie umierać, grać.
  Odpowiedz

Nawiązując do tematu to podejrzewam że będziesz musiał rozejrzeć się za jakimś miastem niedaleko Twojej wsi.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Ja też mieszkam na wsi.. Do pracy mam 37 km i pare poków łapie.. w jednym miejscu codziennie jest z rana wodny.. dziś złapałem psyduka np. wczoraj poliwaga - jutro pędzie będzie goldeen. Jeszcze w jednym miejscu też wyskakują od 3- do 5 poków. Jak się trafi to można dorwać nidorany, venonaty, drowzee, eevee - a nawet wodne. Więc nie płaczę.

Gym też mam jeden w okolicy i też go podbijam, nie raz w mieście mam 2-3 ale nie zawsze dotrwają do zebrania coinsów. Też sobie wychodzę ze swoją lubą poki.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz