• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja

Witam czy ktoś się kiedy wchodzi ta aktualizacja z wyprowadzaniem na spacer dowolnego pokemona za cukierki wiem że to potwierdzone oficjalnie ale nie wiem kiedy jest jakaś data podana?
  Odpowiedz

Aktualizacja dostępna na apkmirror dla niecierpliwych (dla mnie) już wychodziłem 5 Candy).
Premiara oficjalnie była 10.09.16 ale udostepniana jest na raty, więc u Nas pewnie na dniach się pojawi.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

apkmirror ma tylko pod android,
jak pod ios to trzeba założyć konto na austalijskim app store ściągnąć, zainstalować, przelogować się na swoje i grać
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Google wrzuca nowe apki i update'y do Sklepu Play w czwartki. Nie pamiętam czy dotychczasowe aktualizacje Pokemon GO łapały się do cotygodniowych aktualizacji zbiorczych czy też wychodziły niezależnie od nich. Do czwartku pewnie się wyjaśni Oczko
  Odpowiedz

(09-12-2016, 16:02 )Uro napisał(a): Google wrzuca nowe apki i update'y do Sklepu Play w czwartki. Nie pamiętam czy dotychczasowe aktualizacje Pokemon GO łapały się do cotygodniowych aktualizacji zbiorczych czy też wychodziły niezależnie od nich. Do czwartku pewnie się wyjaśni Oczko

Poprzednia była w nocy z niedzieli na poniedziałek.
Dlatego jestem mega zawiedziony tym czekaniem teraz.
Tym bardziej, że to chyba najciekawsza aktualizacja z dotychczasowych.
  Odpowiedz

Nie bardzo rozumiem problem.. przecież można ściągnąć z apkmirror? Ja już od 2 dni pomykam ze swoim buddy. A przy instalacji jest informacja czy jakieś dodatkowe uprawnienia są wymagane czy nie (żeby wyłapać ew szkodnika). A na store pojawi się jak pojawi.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Nie wiem co macie za problem.. pobierzcie z apk mirror. Przecież aplikacja jest free, więc można pobierać ją innego źródła.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Kolega @Zwido pytał o update w Sklepie Play stąd odpowiedź. Nie ma problemu z pobraniem gry z apkmirror, ale nie każdy może chcieć korzystać z zewnętrznych źródeł.
  Odpowiedz

Dobrze, że kolega mi podpowiedział- bo bym nie wiedział jakie jest pytanie Oczko
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Nie dziwie się, Niantic tego nie zaleca, co raz rygorystyczniej podchodzi o kwestii botów/cheatów (telefony z rootem), kto wie czy oni nie monitorują wersji apki na jakiej gramy a na jakiej powinniśmy Uśmiech

Mają mega minus u mnie za to opóźnienie - nie wiem jak Wy, ale ja nie znalazłem żadnego uzasadnienia.
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości