• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madawowe pokelove- co w moim pokedexie piszczy

O 3 w nocy może i ja bym 8-10 ogarnął Język w ciągu dnia się nie da, za duży przemiał, ale raczej bym się nie zmusił żeby o 3 wyjść z domu żeby gymy przejmować Język
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Po to jest sklep z momentami żeby gra zarabiała pieniądze. Dla mnie to tylko gra i ewoluuje pokemony które lubię

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

(09-07-2016, 12:06 )Weekend napisał(a): O 3 w nocy może i ja bym 8-10 ogarnął Język w ciągu dnia się nie da, za duży przemiał, ale raczej bym się nie zmusił żeby o 3 wyjść z domu żeby gymy przejmować Język

Ja nie mam możliwości isc wcześniej na poki w swojej mieścinie. Jeśli idę w ciągu dnia to mam na ogonie 2 smyków 8 i 5 lat- z nimi cieżko jest łapać poki, a o zdobyciu Gyma mogę zapomnieć. Jak pół h się zajmą zabawą to jest ok- w innych przypadkach albo się kłócą, albo biją, albo ganiają jak dzikusy o.O a akurat nocny spacerek z pieskami, sami z mężem i gra gitara Uśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz

Tylko twórcy też muszą mieć coś z gry..aby ją rozwijać. To jest tranzakcja wiązana.. Używasz możesz kupić. Nikt nie zmusza do zakupu dodatków. Oczko

Wieczorem też gym koło siebie przejmuje ze swoją lubą. Oczko
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

(09-07-2016, 12:11 )Mwmadawo napisał(a):
(09-07-2016, 12:06 )Weekend napisał(a): O 3 w nocy może i ja bym 8-10 ogarnął Język w ciągu dnia się nie da, za duży przemiał, ale raczej bym się nie zmusił żeby o 3 wyjść z domu żeby gymy przejmować Język

Ja nie mam możliwości isc wcześniej na poki w swojej mieścinie. Jeśli idę w ciągu dnia to mam na ogonie 2 smyków 8 i 5 lat- z nimi cieżko jest łapać poki, a o zdobyciu Gyma mogę zapomnieć. Jak pół h się zajmą zabawą to jest ok- w innych przypadkach albo się kłócą, albo biją, albo ganiają jak dzikusy o.O a akurat nocny spacerek z pieskami, sami z mężem i gra gitara Uśmiech

Tylko jak później wstać na 8 do pracy Język
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Ja mam z tym dobrze że pracuje na noc i po pracy przeprowadzam masowy atak na gymy tylko w miejscu mojej pracy są tylko 4 gymy do zajęcia

Odpowiedz

Normalnie- wstaję o 7 - jestem przyzwyczajona do krótkiego snu. W poprzedniej pracy bywały dni, kiedy spałam po max 2 h.. Ale to była w ogóle masakra (zrobiliśmy ot xD )

Odpowiedz

o 2:00 w nocy po pracy szubki kurs autem i 8 gymów moje Uśmiech
  Odpowiedz

To ja wstaje o 5 (jak się uda), dwie godzinyh spaceru i 8 GYMów przejęte. Ale w środku nocy jeszcze się nigdy nie wybierałem Język
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

W środku nocy fajnie cisza i spokój ale nie raz się mi zdarzy że trzeba przerwać atak na gym bo jakaś grubka cholera wie kogo wybrała się na nocny melanż

Odpowiedz