• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat z Eevee

Wytypowałem dwa Eevee do ewolucji jeden z dużym CP prawie idealnym które bym dostał z jajka ale wagowo jest size drogi jest z dużo mniejszym CP ale wagowo jest 4 razy większy którego ewakuować najlepiej?

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka

Wytypowałem dwa Eevee do ewolucji jeden z dużym CP prawie idealnym które bym dostał z jajka ale wagowo jest size drogi jest z dużo mniejszym CP ale wagowo jest 4 razy większy którego najlepiej ewoluować

Odpowiedz

Waga nie ma nic do tego, na dzień dzisiejszy to poprostu informacja, dla urozmaicenia Uśmiech
Sprawdź IV, ale z góry bym zakładał że jeśli ten o wysokim CP będzie miał IV w granicach 70-100% to warto jak mniej to bym odpuścił Język
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Czyli trzeba tego mniejszego zrobić do ewolucji

Odpowiedz

Spójrz na to jeszcze z takiej perspektywy, znajdziesz w końcu Eevee z wysoki CP, porządnym IV więc po co się na siłe spieszyć z ewolucją ? W tego słabszego i tak raczej szkoda Sturdust potem ładować. Ja bym poczekał Duży uśmiech Chyba że zależy Ci na uzupełnieniu Pokedexu już Uśmiech
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Potrzebuje elektrycznego poka do walki w gym

Odpowiedz

Ja najpierw sprawdziłem który z moich Eevee ma największe IV .

[Obrazek: Resize-of-Zrzut-ekranu-2016-09-02-18.30.45.jpg]

I właśnie tego wybrałem do ewolucji .
Wyszedł taki :

[Obrazek: Resize-of-Screenshot_2016-09-06-08-53-31.jpg]
  Odpowiedz

Joltron mocny nie będzie. Ja ewoluowałem eevee z 600 CP i wyszedł ledwo co 1200, jak ewoluowałem Vaporeona..to wyszedł o prawie 300 CP wyższy. Lepiej poszukaj Pidgeot-a z dobrym IV - Mam ja i kuzyn i nie jednego dobrego poka nim rozwaliłem.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Na wodny typ najlepszy elektryczny a większość poków w arenach w moim mieście to pokemony wodne

Można i trawiastego ale Eevee najmniej kosztuje do zrobienia

Odpowiedz

Kuzyn mojego Vaporeona rozwala większości Pidgeotem.
Ja Cię ostrzegałem, że Joltreon słaby jest. Jego wada to mała ilość HP Oczko
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Albo jakiś roślinny Victreeblea polecam lub Vileplooma Uśmiech Joltony dają rade ale mają słaby mnożnik ewolucji. Mam 3 szt Joltonów z IV w granicach 70-93% i każdy był robiony z Eevee przynajmniej 620 CP i wszystkie Joltony z CP 1300-1400.
Zerknij se dla przkładu
https://pogotoolkit.com/#selectedPokemon...tPower=500

Odpowiedz