• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja Bug Grimera
Tęcza 
Model Urządzenia: sg note 2
Wersja Android: 4.4~ (nie wiem dokladnie)
Źródło Aplikacji:  apk pure
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.31.0 - 0.35.0

Opisu Problemu:
Wywala mnie z aplikacji gdy robie cos obok Grimera, np chce usunąć poka (nie za każdym razem ale często)
tak samo czasem jak odpalam grimera, pewnego dnia gdy próbowałem złapać Grimera to gdy dochodziłem do miejsca gdzie moim zdaniem prawdopodobnie był wywalało mi apke za każdym razem.

Spotkał się ktoś z czymś takim lub ma ten sam problem?
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3195&n...e=Cloyster]
  Odpowiedz

I tylko z tym pokemonem?
Masz FC ? Force Clouse ? [ Zamknięcie aplikacji i wywala do menu?]
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Nie wiem co to FC i chyba nie mam. tak tylko z tym pokemonem, zastanawiałem się nad usunięciem go wieczorem, ale gdy chciałem to zrobić, aplikacja wywalała, a gdy się rozmyśliłem i sprawdziłem go rano to nawet dało się kliknąć w niego. innych pokemonów przy których bym zaobserwował takie problemy nie znalazłem. Tak apka wywala do menu.
  Odpowiedz

U mnie działa Grimer normalnie, złapałem już 3 razy cwaniaka. Ale moja małżonka ma Motorole Moto X Play i za każdym razem jej wywala i zawiesza całą APK.
Nigdzie nie znalazłem sensownego rozwiązania na to.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Miałem tak samo do poprzedniej aktualizacji czyli w momencie wczytania modelu 3D grimmera gra mi się zawieszała. Ale tak jak pisałem pomogła mi po prostu aktualizacja apki, a sam problem szeroko jest omawiany na anglojęzycznych forach jednakowoż rozwiązania na to nie ma - generowanie modelu gryzie się z niektórymi telefonami i tyle. W moim przypadku (Samsung J5) wystarczyło poczekać, tak samo ci radzę, a teraz transferowałbym go na twoim miejscu co by nie denerwować się nadto. Za 5-6 razem powinieneś dać radę go sprzedać Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5521&n...e=Cloyster]
  Odpowiedz

A tak idąc tym tematem, czy są jeszcze jakieś zbugowane pokemony?
  Odpowiedz

Pozbadz sie go, probuj przetransferowac go na upartego. Dodatkowo nie otwieraj go w pokedexie, bo tez zwiesi gre. Do Gymu rowniez nie wrzucaj, nadal bedzie crashowal.

Ktos mial taki problem, ale tylko z transferem Weedla, tak o zeby przy ogladaniu poka bylo, to tylko mr G.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Zcuksowałem go na innym telefonie i juz jest dobrze
  Odpowiedz

To jest wina aplikacji. Domniemam, iż po aktualizacji problem może się poszerzać. Gra niby potrzebuje mało [ jeszcze ] ilości ram.. ale z czasem i 1,5 GB RAM będzie mało. A to, że ktoś ma nawet i 3 GB RAM nie oznacza, że gra będzie chodzić płynnie. Poprzez dodatki operatorów stocki zbrandowane tracą szybkość i stabilność.
Ja bym próbował innych wersji systemu- nawet czystych bez dodatków.. W tedy ilość błędów w grze może się zmniejszyć.. Problemem są procesy w tle.. lokalizacja, poczta, portale społecznościowe. Android nie jest stworzony do wielozadaniowości.

Ale kolega wyżej dobrze radzi... aktualizować.. a ja podpowiem czyścić pamięć cache..ręcznie, nie przez cleanery...
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Miałem ten sam problem ale udało mi się go rozwiązać z pomocą zagranicznych forów. Opiszę sposób tutaj, może się komuś przyda.

A więc tak:
Wchodzimy w naszego pokedexa. Odszukujemy naszego Grimmera nie wchodząc w niego. Odliczany 10 pokemonów od niego (nie sprawdzone inne ilości, przy 10 działa na 100%). Wchodzimy w pokemona, który znajduje się 10 pozycji przed grimmerem, przewijamy w dół aby zobaczyć jego ewolucje i wychodzimy z niego. Teraz to samo robimy dla pokenoma numer 9, 8, 7... aż do jednego przed Grimmerem. Jednak nie wchodzimy w bezpośrednich sąsiadów Grimmera (sąsiadem jest najbliższy odkryty pokemon przed grimmerem). Teraz robimy tak samo dla pokemonów znajdujących się po Grimmerze. Tu też omijamy najbliższego sąsiada i zaczynamy zaraz za nim. Myślę, że około 10 pokemonów tutaj też powinno wystarczyć. Gdy już się z tym uporamy wchodzimy w sąsiadów Grimmera, najpierw tego przed, później po. Teraz zostaje już tylko Grimmer.

Wiem, że to czasochłonne ale to jedyny sposób. Trzeba go powtarzać za każdym razem, jak się odpali aplikację. Tak więc polecam wykonać te czynności po czym sprzedać lub ewoluować Grimmera
  Odpowiedz