• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon MMO

Witam, od całkiem niedawna gram w Pokemon go ale znalazłem kilka gier MMO typu Pokemon revolution online i pokemmo (jest tego więcej). Grał ktoś w większość i może polecić najlepsza? Mam zamiar zacząć grać ale nie mam pojęcia która jest godna uwagi...
  Odpowiedz

(09-04-2016, 19:43 )phavok napisał(a): Witam, od całkiem niedawna gram w Pokemon go ale znalazłem kilka gier MMO typu Pokemon revolution online i pokemmo (jest tego więcej). Grał ktoś w większość i może polecić najlepsza? Mam zamiar zacząć grać ale nie mam pojęcia która jest godna uwagi...

Grałam w PRO, ale w momencie gdy dopiero powstawało. Skończyłam grać w grudniu, w sumie nie wiem dlaczego. Gra jest bardzo fajna. Możliwe, że dlatego że w grze zaczęły się pojawiać legendarne pokemony i ubzdurałam sobie, że zniszczą one zabawę. Według mnie jest to prawie idealne pokemon mmo. Podobało mi się że punkty IV były widoczne, a także to że były świetnie dopracowane eventy i przyjaźni GMowie. W pokemmo nie grałam.
  Odpowiedz

Polecam PokeMMO. Parę osób z tego forum tam gra. a to PL forum tej gry http://pokemmo-pl.kimtsuki.com/
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości