• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pokemony idealne genetycznie

fartuch Uśmiech choć i u mnie pojawił się pierwszy ideał - metapod ;p
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Cytat:Chyba trudniej jest trafić Pokemona z IV 0/0/0, bo do tej pory trafiłem takiego tylko jednego - taki boski jest mój pierwszy złapany Charmander! (trzymam go do dzisiaj [Obrazek: shell.png])

Chyba trudniej bo dzięki appraisal od razu można odsiać poki, których nie warto sprawdzać w kalkulatorze.

Ja mam tylko jednego pidgeota 100% na ok. 2400 złapanych i 160 wyklutych.
  Odpowiedz

odświeżę temat, 33lvl na karku i drugi 100% - paras Uśmiech
  Odpowiedz

LV 34 nadal Pidgeot, Butterfree (te są wyklute), Hoppip level ok. 20 i Venonat (już Venomoth) level 29 (te złapałam). Ale nie sprawdzam w appraisal nic co ma mniej niż 2500 stardustu do power up, więc mogło być tego więcej.
  Odpowiedz

delikatnie mówiąc dużo, ja się staram sprawdzać wszystkie i prawie ich nie mam, a parasec wyszedł beznadziejny, struggle bug/cross poison... buu
  Odpowiedz

100% IV poki mam na pewno 2: Abra obecnie Alakazam z najlepszymi atakami do obrony i Omamyte obecnie Omastar z legendarnymi już atakami, które wyszły jako 2gie w kolejce do ataku gymów. Jak nie miałem żadnego poka 100% to często IV sprawdzałem , teraz tak mi nie zależy (mowa o szczurach gołębiach i całej reszcie niepotrzebnych poków do walki). Jeszcze powinienem mieć jakiegoś sieciowego poka 100% ale nie wiem już który to, możliwe że już poszedł do doktora.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości