• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pokemony idealne genetycznie

(09-15-2016, 10:34 )NeoMewTwo napisał(a): Macie szczęście na te dratini. Ja mam jednego z jajka i jeszcze 22 candy
 to nie szczęście tylko czas i sprawdzone miejsca w tygodniu średnio jak wychodzę łapać dratini to 3-5 to minimum w weekend najwięcej chyba 15-20 przez cały dzień złapałem 
ale to z mapą i latasz po łazienkach albo przy jeziorach na gocławiu Język
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Weekend&LV=27&SD=2016-07-19...1130059080]
  Odpowiedz

Można tylko pozazdrościć lokacji mieszkaniowej

Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz

(09-15-2016, 10:58 )Weekend napisał(a):
(09-15-2016, 10:34 )NeoMewTwo napisał(a): Macie szczęście na te dratini. Ja mam jednego z jajka i jeszcze 22 candy
 to nie szczęście tylko czas i sprawdzone miejsca w tygodniu średnio jak wychodzę łapać dratini to 3-5 to minimum w weekend najwięcej chyba 15-20 przez cały dzień złapałem 

Mieszkasz w wawie, a ja na wsi. W Toruniu pracuje i ponoć na starówce jest.. Ale jechać specjalnie na Dratini, to mi się nie kalkuluje Oczko
Dlatego próbuje namierzyć je w Golubiu - Dobrzyniu..ale ciężko.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

(09-15-2016, 11:08 )NeoMewTwo napisał(a):
(09-15-2016, 10:58 )Weekend napisał(a):

Mieszkasz w wawie, a ja na wsi. W Toruniu pracuje i ponoć na starówce jest.. Ale jechać specjalnie na Dratini, to mi się nie kalkuluje Oczko
Dlatego próbuje namierzyć je w Golubiu - Dobrzyniu..ale ciężko.

Sprawdź dokładnie miejscowość przy nicku Język nie jestem z Warszawy, mam do samej warszawy jakieś 25km potem kolejne kilkanaście albo kilkadziesiąt kilometrów do lokacji z pokami, jak bym był z wawy to dużo lepiej bym stał z pokami i lvlem a tak nie zawsze mogę i nie zawsze mi się chce Język
  Odpowiedz

No tak, ale masz blisko Język Ostatnio byłem w Warszawie w delegacji..nałapałem trochę wodnych.. .
Jedyny plus, że w hotelu koło Wawy miałem gym i pokestopy - też nałapałem pare poków Oczko

Też czasami jade ze swoją, czasem z kuzynem na łowy.. nie raz się trafią dobre poki, a ostatnio same ulubione czyli: pidgeye, rataty i weedle. Ja łapałem - reszta wyzywała Oczko
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Dziś poświęciłem trochę czasu przed PC i telefonem w celu sprawdzenia moich pokemonów. No i niestety wszystkie moje najlepsze są poniżej 80% chociaż gra mówi co innego o przedziale %. I teraz co robić? U mnie pokemonów jak na lekarstwo takich jakich ja chce jedynie jajka mnie ratują a tu wychodzi że z jajka najlepszy nidoran (m) ma 80 % a już nie dużo mi brakuje żeby zrobić z niego nidokinga podobnie lub gorzej jest z innymi tyle zbierania a IV słabe i co zrobić czekać i czekać aż się trafi idealny do ewolucji jak ta chwila może nie nadejść wogóle.

Odpowiedz

(09-16-2016, 12:16 )Rhydon napisał(a): Dziś poświęciłem trochę czasu przed PC i telefonem w celu sprawdzenia moich pokemonów. No i niestety wszystkie moje najlepsze są poniżej 80% chociaż gra mówi co innego o przedziale %. I teraz co robić? U mnie pokemonów jak na lekarstwo takich jakich ja chce jedynie jajka mnie ratują a tu wychodzi że z jajka najlepszy nidoran (m) ma 80 % a już nie dużo mi brakuje żeby zrobić z niego nidokinga podobnie lub gorzej jest z innymi tyle zbierania a IV słabe i co zrobić czekać i czekać aż się trafi idealny do ewolucji jak ta chwila może nie nadejść wogóle.

Musiałeś coś źle sprawdzać.
To co mówi gra zawsze jest zgodne z tym co sprawdzam na stronie. https://pokeassistant.com/main/ivcalculator?locale=en
Sprawdź czy nie pomyliły ci się komunikaty http://pokemon-go.pl/news/pokemon-apprai...podszewki/
Z jajek zawsze (albo w 90% przypadków) pokemony mają wiecej niż 66%IV

Ja ewoluuje pokemony z iv 70%+ i wysokim cp, i tak trzeba jeszcze trafić dobry moveset, żeby pokemona opłacało się trzymać.
  Odpowiedz

ja sprawdzam poki na https://pokemongo.gamepress.gg/pokemongo-iv-calculator jak dla mnie najdokładniejszy z kalkulatorów "zewnętrznych"
  Odpowiedz

Napisałem w skrócie moja ilość pokemonów z jajek które pamiętam jest okrojona. Ale te 80% wystarczy do ewolucji na nidokinga ? (poza tematem widziałem na gymie nidokinga 600 CP z hakiem nie wiem kto był taki głupi )

Odpowiedz

(09-16-2016, 12:56 )Rhydon napisał(a): Napisałem w skrócie moja ilość pokemonów z jajek które pamiętam jest okrojona. Ale te 80% wystarczy do ewolucji na nidokinga ? (poza tematem widziałem na gymie nidokinga 600 CP z hakiem nie wiem kto był taki głupi )

To czy wystarczy to twoja decyzja, mi by wystarczyło. Zależy jeszcze jakie ma cp (na jakim jest lvlu w porównaniu z twoim lvlem trenera)

Co do nidokinga 600cp... Wiesz, że nidokinga można złapać? i to nawet z mniejszym cp?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości