• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Komunikat Unable to authenticate

Moja narzeczona ma też taki problem.
Ma telefon LG G4 Stylus i po aktualizacji często wyskakuje jej ten błąd.
Wydaje mi się, że wina leży po stronie internetu i małej ilość RAM w telefonie.

Czasami musi 5-6 razy włączać grę aby zalogować się na swoje konto. Też próbowałem różnych metod, czyszczenia itp. Ale to nic nie daje.
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

To samo u mnie i musze grac na wersji 0.35. Mozliwe ze przyczyna jest to ze posiadam chinski telefon, ale roota nie mam i nie haxowałem.
  Odpowiedz

Cześć

Mam ten sam problem. Po wgraniu apki w wersji 0.35 z apk mirror wszystko działa ok. Od wersji 0.37 w górę można zalogować się tylko przez wifi. Po wyłączeniu Wifi i odpaleniu LTE apka działa jeszcze parę minut ale im więcej coś się robi w grze tym szybciej pojawia się komunikat o problemie z logowaniem.

Nie jest to wina zasięgu, wolnego łącza, braku pakietu internetowego. Prawdopodobnie twórcy apki zablokowali któryś portdo przesyłania danych.

Obecnie gram na wersji 0.35 którą można pobrać tutaj:

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc...-download/

ale pewnie Niantic niedługo ją zablokuje i granie się skończy bo na wifi jest się jak na smyczy.

Ktoś ma jakiś pomysł?
  Odpowiedz

miałem to samo
pomogło mi włączenie danych w tle we wszystkich aplikacjach jakie mam zainstalowane (do tej pory jak coś wyłączę to nie działa - włączę to działa) - oraz ręcznie wybranie sieci operatora (wcześniej miałem wybieraj automatycznie) - po tych dwóch zmianach u mnie ruszyło.
  Odpowiedz

(09-20-2016, 07:01 )Mynyk napisał(a): To samo u mnie i musze grac na wersji 0.35. Mozliwe ze przyczyna jest to ze posiadam chinski telefon, ale roota nie mam i nie haxowałem.

Zmieniłem telefon na Chińskie Lenovo i tez nie mogę się zalogować.... Cały czas komunikat Unable to authenticate ktoś rozwiązał problem?
  Odpowiedz

Mi pomogło downgrandowanie do starszej aktualizacja android na lg spirit.
Teraz mam wersie 5.0.1 v10j ale miałem 5.0.1 v10k i na tej nie działało
  Odpowiedz

a wpisanie daty przy pierwszym logowaniu ma znaczenie? kiedyś wpisałem jakąś z czaszki - gdy loguje się na innym urządzeniu muszę podać tą samą?
  Odpowiedz

Posiadam Samsunga Galaxy S3, Android 4.3, nigdy nawet nie próbowałem roota. Niestety po przesiadce z wersji 0.35.0 na obecną wyskakuje mi komunikat Unable to authenticate. Czy jest jakaś możliwość uruchomienia tej apki jeżeli telefon nie był rootowany, ale nie spełnia wymagań co do androida?
  Odpowiedz

Mam ten sam problem od jakichś 2 tygodni na samsungu galaxy j5,
android 5.1.1
  Odpowiedz