• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zależy jakie CP ma pokemon?

Hej,

szukałem odpowiedzi na to pytanie, niestety bez rezultatu.

Od czego zależy jakie CP ma spotkany/wykluty pokemon?

Obecnie mam 10 poziom i najmocniejszy pok którego posiadam ma zaledwie 414 cp.
Oczywiście wiem, że pokemony można trenować i że te z jajek mają średnio większe cp ale mi trafiają się tylko same słabe więc nie opłaca mi się ich rozwijać dalej. Dlatego też pytam od czego zaley Cp spotykanych pokemonów.

I niejako przy okazji. Jak wejdzie się w opis pokemona to wokół CP jest taki pasek. Czy jeżeli rozwiniemy pokemona tak że dojdzie on do końca to dalej nie da się rozwijać pokemona czy nie ma ograniczeń w rozwoju pokemonów?
  Odpowiedz

W dużej mierze cp wyklutego Pokemona zależy od tego jaki masz level trenera.
Co do tego paska, to będzie on rósł razem z Twoim levelem.
Maksymalny level trenera, przy którym można podnieść cp to 30.
  Odpowiedz

CP pokemona zależy tylko od 2 rzeczy. Pierwsza to jego LVL, druga to jego IV. IV jest stałe, LVL możesz nabijać poprzez power up. Pokemony które łapiesz, mają niższy LVL niż trener i możesz je power up'ować, aż osiągną LVL o 1,5 większy niż LVL trenera. Więc co wbicie LVL spotykasz mocniejsze pokemony.
Koala to nie miś!
  Odpowiedz

(08-28-2016, 01:56 )Kmicic napisał(a): W dużej mierze cp wyklutego Pokemona zależy od tego jaki masz level trenera.

W zasadzie CP można podnosić aż do 40 lvla. 30 lvl to maksymalny poziom co do CP łapanych poków. Ale nawet je można power-up do 40 lvla.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Dzięki za info Uśmiech

Bo już myślałem, że CP pokemonów zależy też od tego jakie średnie CP posiadają moje pokemony, bo teraz mam 11 poziom i wykluwają mi się pokemony 200-350 (nawet te 10kilometrowe).

Dalej jednak nie rozumiem co to jest "IV. IV" pokemona, bo jak wchodzę w jego opis to nic na ten temat nie jest napisane. Również nigdzie nie widzę o inf o poziomie, który ma pokemon, tylko CP waga, typ itd. o jego IvI nic nie mam.
  Odpowiedz

(08-28-2016, 13:31 )Calmin napisał(a): Dzięki za info Uśmiech

Bo już myślałem, że CP pokemonów zależy też od tego jakie średnie CP posiadają moje pokemony, bo teraz mam 11 poziom i wykluwają mi się pokemony 200-350 (nawet te 10kilometrowe).

Dalej jednak nie rozumiem co to jest "IV. IV" pokemona, bo jak wchodzę w jego opis to nic na ten temat nie jest napisane. Również nigdzie nie widzę o inf o poziomie, który ma pokemon, tylko CP waga, typ itd. o jego IvI nic nie mam.

IV to individual values (można powiedzieć, że jest to liczba wyrażona w procentach która pokazuje procent perfekcyjności pokemona), można je sprawdzić poprzez różne strony, bo to ukryta statystyka. W grze nie ma ich podanych, jedynie można wywnioskować dzięki opisom trenera. Jest artykuł gdzieś o tym na portalu chyba, więc tam możesz poczytać, a żeby sprawdzić dokładny procent to musisz się zalogować na strony które pomogą Ci to odkryć (tu chyba nie mogę podać) Oczko
  Odpowiedz

@up

Dzięki Uśmiech
  Odpowiedz

(08-28-2016, 09:53 )DerVuSSH napisał(a):
(08-28-2016, 01:56 )Kmicic napisał(a): W dużej mierze cp wyklutego Pokemona zależy od tego jaki masz level trenera.

W zasadzie CP można podnosić aż do 40 lvla. 30 lvl to maksymalny poziom co do CP łapanych poków. Ale nawet je można power-up do 40 lvla.

Dzięki wielkie za sprostowanie Uśmiech
  Odpowiedz

hmm przy jednym z poków mam ATACK+DEFENSE 35/30 i komunikat " HM... IT LOOKS LIKE YOU PROBABLY BETTER MOVE THE ARC A LITTLE HIGHER, TRAVELER. YOUR NUMBERS DON'T ADD UP FOR THIS MON! "

o co chodzi ? Że nie mogę go już "nakoksować" bo niepodniesie mi CP ?
  Odpowiedz

(08-31-2016, 11:52 )q7dwa9 napisał(a): hmm przy jednym z poków mam ATACK+DEFENSE 35/30 i komunikat " HM... IT LOOKS LIKE YOU PROBABLY BETTER MOVE THE ARC A LITTLE HIGHER, TRAVELER. YOUR NUMBERS DON'T ADD UP FOR THIS MON! "

o co chodzi ? Że nie mogę go już "nakoksować" bo niepodniesie mi CP ?

Że źle umieściłeś punkt na okręgu CP, spróbuj przesunąć o jeden stopień w prawo (zwiększyć lvl pokemona wg stronki).
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz