• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Problem z jajami (10 km)

Model Urządzenia: LG Spirit
Wersja Android: 5.0.1
Źródło Aplikacji: Sklep Play
Wersja aplikacji Pokemon GO: 0.33

Opisu Problemu: Od ostatniej aktualizacji z Pokestopów (jak dotąd) nie wypadło mi żadne jajo (10 km), z tymi za 2 i 5 km nie mam problemu. Wiem, że te za 10 km są ogólnie rzecz biorąc rzadsze od innych, ale wcześniej od czasu do czasu jednak je dostawałam. Ma ktoś może jakieś pomysły?
[Obrazek: eDt4jsS.png]
  Odpowiedz

A dużo tych Pokestopów otwierasz?
  Odpowiedz

Na co dzień nie, bo mieszkam w małym miasteczku i mam trzy Stopy. Ale czasami jeżdżę do "większych" miast i przy okazji chodzę w poszukiwaniu pokemonów i wtedy zazwyczaj zaczepiam o ok. 20 Pokestopów.
[Obrazek: eDt4jsS.png]
  Odpowiedz

Pomyśl trochę.
Jedyne co możesz zrobić to zbierać więcej pokestopów. W inny sposób jajek nie wyczarujesz, a jak napiszesz do supportu to raczej też Ci ich nie dadzą...
  Odpowiedz

Odwiedzam bardzo dużo pokestopów (mieszkając w Warszawie to nie problem) i także od wielu dni wylatują z nich same 5 i 2km jajka. Ostatnie jajko 10km miałem chyba na 19 poziomie. Ostatnie (około 50 jajek) to same 2 i 5-tki. Na wcześniejszych poziomach wypadały dość często, zdarzało mi się wtedy mieć na 9 jajek aż sześć 10km. Też uważam, że coś jest nie tak. Czy u Was powyżej 20 poziomu wypadają jajka 10km? Czy to tylko u mnie od dawna ich brak?
[Obrazek: PGPLF.php?PN=67kuba&LV=24&SD=29-07-2016&...7126097143]

Odpowiedz

Ja mam 16 LVL i tylko raz miałem 10 km... Teraz same drobnice mam hehe Duży uśmiech
  Odpowiedz

mieszkam w dużym mieście, dziennie kręcę sporo i .. dawno jajka na 10 km nie było.
  Odpowiedz

Ja mam 20 lvl i też tylko jedno jajko 10 km w całej swojej "karierze". Niestety raczej nic z tym zrobić nie można. Chodzi tutaj głównie o szczęście lub jego brak :/.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

LEVEL 19 i jak dotąd miałam tylko 1 jajo 10 km, co z tego że odwiedzamy dużo pokestopów jak można mieć tylko 9 jaj, inkubować 1 na raz, niestety nie mam za wiele czasu na wielokilometrowe wędrówki, a kręcąc się po mieście za wiele kilometrów nie zlicza
  Odpowiedz

Ja z tydzień temu mialem 2x 10km jajko pod rząd ze stopa. Jeżeli wychodzi sie dużo jajek to stopy nabijają jajka żeby zmaksować do 9, może macie pecha poprostu ;x Ps. Odrazu byście chcieli milion tych 10km ... to są najlepsze więc jak 1 na 100 wypadnie takie to sie cieszyć Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości