• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z instalacją

Siema. Podepnę się pod temat. Słuchajcie mam Sony Z z androidem 5.1.1 odpalam instalkę i nie da się wcisnąć przycisku "Instaluj" o co może chodzić? Pomożecie?
  Odpowiedz

Masz włączona instalacje z nieznanych źródeł?
  Odpowiedz

(07-14-2016, 00:53 )KanapQa napisał(a): Masz włączona instalacje z nieznanych źródeł?

Tak tak mam. Na Sony Z1 Compact mi działa normalnie, a na Sony Z mojej kobiety nie działa i mocno mnie to zastanawia.
  Odpowiedz

Znalazłem tylko to:

"If you want to install apk's from outside of the Play Store you need to enable 3rd party sources in Settings. Be sure to put the setting back to default, so you don't accidentally install malware afterwards. There are also infected (fake) Pokemon Go apk's going around, it might be that the virus checks by Google block it from installing. By I would think the message would tell you so.
Also, the pokemon go servers are overloaded, so it might be that they disabled installing the game in the Play Store."
  Odpowiedz

Mail na gmailu i konto na USA. Zadziałało za pierwszym razem bez karty.
  Odpowiedz

(07-13-2016, 22:37 )MyszkaMini napisał(a): Hej, próbowałam założyć już kilka kont na Australię ale za każdym razem mszę podać kartę, a mail z c889095 itd nie działa już. Czy byłby ktoś tak miły i podzielił się mailem utworzonym w celu ściągnięcia gry i hasłem? Ewentualnie pomóc z ściągnięciu w inny sposób?  Huh

1. Wyloguj się ze swojego konta Apps Store.

2. Otwórz w Safari link do strony Pokemon Go – wersja na Apps Store.

3. Przełącz się na region w którym gra została udostępniona (np. Australia).

4. Załóż nowe konto dla użytkownika.

5. Przy rejestracji musisz podać adres z danego Państwa (w tym przypadku Australii).

6. Pobierz aplikację na swój telefon.

7. Teraz ponownie możesz zalogować się na swoje Polskie konto w Apps Store.

8. Biegnij łapać Pokemony [Obrazek: 1f642.png]
ZRÓDŁO pokemon-go.pl

Osobiście do nowego konta uzylem maila tymczasowego ( jest wiele opcji w google ) wystarczy wpisac "tymczasowy email" . 
Bardzo ważne , kiedy zalogujesz sie na nowym koncie(emailu) wejdz w sklep i wyszukaj darmowa aplikacje , bez znaczenia  jaka to aplikacja . Kiedy nacisniesz pobieranie aplikacji appstore sam przekieruje Cie do rejestracji , wtedy przy wyborze karty płatniczej bedzie opcja NONE , po zaznaczeniu i wypelnieniu wszystkich rubryk ( polecam podac adres w miare wiarygodny ) porostu nalezy wcisnac DALEJ/OK . W tym momęcie dostaniesz link na podany wczesniej email z kodem aktywacyjny , po aktywacji gre można pobrać . W niektorych przypadkach appstore w momecie nacisniecia DALEJ/OK wyświetla komunikat aby skontaktować się z supportem . Wtedy ( wiem że to zabrzmi absurdalnie ale u mnie zadziałało ) należy szybko naciskac na ikone DALEJ/OK aż zaskoczy Uśmiech
  Odpowiedz

(07-14-2016, 06:42 )Louboutin napisał(a): Mail na gmailu i konto na USA. Zadziałało za pierwszym razem bez karty.
Ale jak juz pisalam - u mnie nie dziala, dlatego prosilam o maila jakby ktos mogl podac z haslem, bo i tak jest to konto tylko do Pokemon Go
  Odpowiedz

(07-14-2016, 04:36 )Elleg0n napisał(a): Znalazłem tylko to:

"If you want to install apk's from outside of the Play Store you need to enable 3rd party sources in Settings. Be sure to put the setting back to default, so you don't accidentally install malware afterwards. There are also infected (fake) Pokemon Go apk's going around, it might be that the virus checks by Google block it from installing. By I would think the message would tell you so.
Also, the pokemon go servers are overloaded, so it might be that they disabled installing the game in the Play Store."

Ma to sens, ale instalowałem na obu telefonach ten sam plik ściągnięty z "apkmirror" i na jednym działa a na drugim już nie da się kliknąć "Instaluj".
  Odpowiedz