• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking charge moves

Jest jakiś ranking najlepszych umiejętności dla każdego pokemona? Znalazłem jedynie ranking dps, a one nie biorą pod uwagę zużywanej energii więc umiejętność z największym dpsem niekoniecznie jest najlepsza.
  Odpowiedz

Tu masz optymalne movesety https://pokemongo.gamepress.gg/pokemon-list. Masz podział na atak i obronę.
  Odpowiedz

Czemu u Pidgeota dla obrony lepszy jest Steel Wing od Wing Attack?
  Odpowiedz

Dlatego że poki w obronie atakują wolniej więc wolniejsze ataki są lepsze bo zadają więcej obrażeń. Potencjał szybkich nie jest wykorzystywany.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Czyli tak naprawdę który lepszy ogółem? Muszę się zdecydować czy chcę atakować czy bronić gymy tym Pidgeotem czy jeszcze na coś innego zwrócić uwagę - Pidgeot podobno lepszy jest do obrony gymów czyli Steel Wing będzie lepszym wyborem dla niego?
  Odpowiedz

(08-21-2016, 19:40 )devirt napisał(a): Czyli tak naprawdę który lepszy ogółem? Muszę się zdecydować czy chcę atakować czy bronić gymy tym Pidgeotem czy jeszcze na coś innego zwrócić uwagę - Pidgeot podobno lepszy jest do obrony gymów czyli Steel Wing będzie lepszym wyborem dla niego?

Myślę że z czasem zdobędziesz obie wersje Pidgeota Uśmiech
Co do samego poka to są lepsze do obrony gymów więc zbyt dużej wagi bym do niego nie przykładał.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz