• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z połączeniem

(07-07-2016, 08:56 )DerVuSSH napisał(a):
(07-07-2016, 08:53 )Auri napisał(a): Jak nastąpi premiera w Polsce/Europie to nabity lvl itd. nam zostanie czy zaczynamy od nowa?

To na chwilę obecną wie tylko Niantic. Reszta to już czysta dywagacja.

Wydaje mi się że "nasze rzeczy" zostaną jeżeli ktoś korzysta z training cluba, ale jednak wszystkiego się dowiemy po premierze w Polsce.
  Odpowiedz

(07-07-2016, 09:05 )Dalkers napisał(a):
(07-07-2016, 08:56 )DerVuSSH napisał(a):
(07-07-2016, 08:53 )Auri napisał(a): Jak nastąpi premiera w Polsce/Europie to nabity lvl itd. nam zostanie czy zaczynamy od nowa?

To na chwilę obecną wie tylko Niantic. Reszta to już czysta dywagacja.

Wydaje mi się że "nasze rzeczy" zostaną jeżeli ktoś korzysta z training cluba, ale jednak wszystkiego się dowiemy po premierze w Polsce.

Osobiście sądzę że bez względu na to czy używasz cluba czy konta Google to wszystko i tak zostanie. Inaczej Niantic miałby problemy z rozwiązywaniem indywidualnym każdego przypadku gdzie ktoś już dokonał płatności wewnątrz aplikacji i znikło mu wszystko. Dodatkowo byłby to też strzał w stronę Nintendo, które napisało że niecierpliwi mogą pobrać aplikację z apkmirror i grać już przed release.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Nom, dokładnie. Po czymś takim dużo ludzi na starcie pewnie by odeszło Smutny
  Odpowiedz

u mnie od początku jak tylko złapałem starterowego pokemona mam Failed to detect location.
  Odpowiedz

W Stanach nic nie zrobili, ale tam była mniejsza róznica (1 dzień). W sumie szczerze mówiąc bym się nie przejmował. Ogromna ilość zdobytego doświadczenia jest więcej warta od tych 20-30 lvl i 500 pokemonów.
  Odpowiedz

mniej więcej od 18 do 22 gra w Pokemon Go jest niemożliwa bo ciągle wywala z serwerów. I tak będzie prawdopodobnie do oficjalnego release w Europie.

I nie - nasz postęp teraz nie zniknie. To nie jest już beta test, kiedy było od początku powiedziane, że progress zostanie zresetowany.
[Obrazek: tumblr_inline_ngxli4pPtc1qadf1i.gif]
"Textbook narcissism? Agreed."
  Odpowiedz

A kiedy w końcu planują to zrobić? Już czytałem że miało być w UK wczoraj, dzisiaj czytałem że dzisiaj miało wejść w Europie zachodniej i w końcu nie wiem co jest prawdą...
  Odpowiedz

są różne plotki.
jedyna, która brzmi "wykonalnie" to koniec lipca.
[Obrazek: tumblr_inline_ngxli4pPtc1qadf1i.gif]
"Textbook narcissism? Agreed."
  Odpowiedz

Serwery zostały otwarte z myślą tylko o Japonii i Australii. Nic dziwnego, że nie wytrzymują ataku graczy z całego świata Uśmiech
[Obrazek: 99d9ebcb04d754a8.gif]
Login: Zubi87 Level: 21 Frakcja: Red Lokalizacja: Warszawa
  Odpowiedz