• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z połączeniem

Witam, 
Odpaliłem dzisiaj Pokemon Go pierwszy raz i udało mi się stworzyć postać po czym rozłączyło mnie z serwerem. I od tamtej pory pojawia się jakaś informacja że mają problemy z serwerami. Mam rozumieć że są jakieś przeciążenia i serwery padają? Czy coś robię nie tak?
  Odpowiedz

spoko serwery teraz sa jak szwajcarski ser przez obciazenie, ja wiekszosc dnia mialem, potem na 2 godz blad, potem znowu przez ponad godz mialem a teraz znowu blad, trzeba poczekac
— Leibstandarte-SS Adolf Hitler — LSSAH — | Deutsches Afrika Korps 21 Panzer Division | 19 Division der Wehrmacht —
[Obrazek: allnewsign_zps845b0f7e.jpg]

Odpowiedz

Okej, dzięki za odpowiedź ^^
A to może nie będę zakładał nowego tematu tylko tutaj. Ten Pokemon Trainer Club, warto się na to logować przez grę czy nie? Bo mam tam konto ale cokolwiek próbowałem tam dzisiaj kliknąć to też ciągle pisze że napotkali jakiś błąd i starają się go naprawić...
  Odpowiedz

(07-07-2016, 00:45 )Dalkers napisał(a): Okej, dzięki za odpowiedź ^^
A to może nie będę zakładał nowego tematu tylko tutaj. Ten Pokemon Trainer Club, warto się na to logować przez grę czy nie? Bo mam tam konto ale cokolwiek próbowałem tam dzisiaj kliknąć to też ciągle pisze że napotkali jakiś błąd i starają się go naprawić...

Być może jest to związane również z Serwerami Pokemon Go, spróbuj wejść jeszcze raz jak będą serwery włączone.
  Odpowiedz

Od wczoraj występują sporadyczne kicki, freezy, wczoraj wieczorem od około 21 nie mogłem się zalogować, dopiero rano się udało.
Próbuj do skutku Uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Teraz znowu padł serwer
  Odpowiedz

Mi się udało wejść na chwile ale po ponownym włączeniu znowu błąd logowania. Oby tak nie było do premiery.
  Odpowiedz

Okej, w nocy dało radę się zalogować i na grę i na ten training club. Pograłem chwilkę ale odpuściłem sobie bieganie po nocy heh Język Noo też mam nadzieję że do premiery zdążą wszystko naprawić. Ale z Ingressem z tego co pamiętam na początku też były jakieś problemy a potem już ładnie działało Uśmiech
  Odpowiedz

Jak nastąpi premiera w Polsce/Europie to nabity lvl itd. nam zostanie czy zaczynamy od nowa?
  Odpowiedz

(07-07-2016, 08:53 )Auri napisał(a): Jak nastąpi premiera w Polsce/Europie to nabity lvl itd. nam zostanie czy zaczynamy od nowa?

To na chwilę obecną wie tylko Niantic. Reszta to już czysta dywagacja.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz