• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik] Ewoluacja Eevee

</span> Cześć
w tym temacie chciałem wam opisać ewolucje stworka Eevee znanego jako brązowy króliczek niby taki słodki a może zamienić sie w groźnego potwora

[Obrazek: 250px-133Eevee.png]

Chodziły plotki, że można kontrolować ewolucję swoich Eevee. Teraz, z czystym sumieniem, mogę potwierdzić, że to prawda. Sam wypróbowałem i stwierdzam, że mam swojego Jolteona.

Kluczem do kontrolowanej ewolucji są Bracia Eevee z bajki pokemon, a dokładnie ich imiona:  Sparky, Pyro i Rainer. Każdy z nich posiadał jedną ewolucje Eevee z pierwszej generacji pokemon, czyli Jolteona, Flareona i Vaporeona.Jeśli w Pokemon Go zmienimy nazwę naszego

Eevee na imię należące do jednego z trzech Braci Eevee to spowodujemy, że ewolucja będzie kontrolowana. Nasz Eevee gdy będzie ewoluował, przybierze swoją kolejną formę przypisaną do danego imienia:
  • Sparky = Jolteon
  • Pyro = Flareon
  • Rainer = Vaporeon
[Obrazek: jolteon.jpg]

[Obrazek: flareon.jpg]
[Obrazek: vaporeon.jpg]

To tyle dziękuje
!!

może by tak coś o movesetach ewolucji wspomniec, co zostawic co wyrzucic,
bo jak na razie to kolejny temat w którym opisano jak ewoluować eevee,
a brak w nim info, że taka kontrolowana ewolucja jest mozliwa tylko raz

(08-20-2016, 14:43 )KermitZaba napisał(a): http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=1405

Ani Twój, ani kolegi tematy nie były odkrywcze.

http://pokemon-go.pl/niezbednik-gracza/p...wac-eevee/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(08-20-2016, 14:23 )wiktormac napisał(a): (..)  chciałem wam opisać ewolucje stworka Eevee znanego jako brązowy króliczek (..)

Mi to raczej na lisa wygląda..
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

Brązowy króliczek mnie rozwalił, chyba ktoś królika na oczy nie widział Język
Poradnik raczej jednej z mniej ogarniętych, na YT niestety lepsze filmiki robią Smutny

(08-21-2016, 09:27 )MrocznaByakko napisał(a): Brązowy króliczek mnie rozwalił, chyba ktoś królika na oczy nie widział Język
Poradnik raczej jednej z mniej ogarniętych, na YT niestety lepsze filmiki robią Smutny

User zbanowany, w każdym wątku reklamował swoje forum.
Jeżeli ten poradnik to próbka artykułów z jego forum to nie ma czego żałować że już nie ma reklam Duży uśmiech
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

(08-20-2016, 19:36 )KermitZaba napisał(a): za to Twój jest odkrywczy hahaha Uśmiech

No wiesz, jak się coś tworzy, a potem pokazuje to innym, to trzeba umieć również przyjmować krytykę, prawda (o tyle, o ile jest konstruktywna, rzecz jasna Uśmiech )? Jeżeli rzeczywiście są informacje, które nie wnoszą nic nowego, to wyrażenie własnej opinii chyba jeszcze nie jest przestępstwem?

Jeśli chodzi o Eevee przykład z imieniem działa tylko, jeśli nie mamy danej ewolucji tego pokemona w Pokedexie. W innym przypadku jest to całkowicie losowe, jak ewoluuje Uśmiech.

(08-24-2016, 12:58 )KermitZaba napisał(a):
(08-24-2016, 11:16 )Kamposz napisał(a):
(08-20-2016, 19:36 )KermitZaba napisał(a): za to Twój jest odkrywczy hahaha Uśmiech

No wiesz, jak się coś tworzy, a potem pokazuje to innym, to trzeba umieć również przyjmować krytykę, prawda (o tyle, o ile jest konstruktywna, rzecz jasna Uśmiech )? Jeżeli rzeczywiście są informacje, które nie wnoszą nic nowego, to wyrażenie własnej opinii chyba jeszcze nie jest przestępstwem?

a kto powiedział że ja coś stworzyłem? Znalazłem to na yt i wrzuciłem, nic więcej... 

w tym wypadku teoretycznie mnie pomówiłeś a to już przestępstwo (oczywiście żart)

Teraz to Ty mnie pomówiłeś. Jestem kobietą. (Jeszcze lepszy zart) Uśmiech No ale już starczy, to nie o tym był wątek  Duży uśmiech

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Temat został zamknięty przez moderatora: @"asterixix"

Powód: Gdyż panuje tu mały offtopic, a user został zbanowany to dla zbędnego spamu zamykam temat.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości