• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Revolution Online

Chciałby polecić tą grę Duży uśmiech
Bardzo długo szukałem jakiejś gry MMO pokemonów i ta gra jest godna polecenia, jest ona dosyć świeża i cały czas się rozwija.
Fajnie byłoby zobaczyć więcej polaków grających w tą grę dlatego zachęcam do sprawdzenia tej gry. Rozpoczyna się grę w regionie Kanto więc bazuję ona ogólnie na starszych częściach, a dostępne w grze są wszystkie pokemony z każdego regionu tylko trzeba być cierpliwym bądź grać podczas licznych całkiem eventów które są w tej grze. To chyba tyle, jeśli jest osoba która gra w tą gre już bądź grało to chętnie mógłbym porozmawiać o niej. Duży uśmiech
  Odpowiedz

Chętnie zobaczęUśmiech. Ps.są duże wymagania?
[Obrazek: 0c55574bb9e7d.png]
  Odpowiedz

(02-25-2016, 15:57 )tomek030405 napisał(a): Chętnie zobaczęUśmiech. Ps.są duże wymagania?

Desktop:
Operating Systems: Windows Vista+, Mac OS X 10.7+, Ubuntu 10.10+.
Graphics Card: DX9 (shader model 2.0) capabilities; generally everything made since 2004 should work.
CPU Speed: 2Ghz+ Processor recommended.
Ram: 2GB+ recommended.

Android:
Operating System: Android 4.4 (KitKat) or later.
CPU: 1.2Ghz+ Dual Core or better recommended.
Ram: 1.5GB+ recommended.
Graphics Support: OpenGL ES 2.0 or later.
Nick: Kunoji Miasto: Wieluń Drużyna: Team Instinct [Obrazek: pikawalkleft.gif]

Odpowiedz

Dzięki
  Odpowiedz

Dla zainteresowanych którzy zaczeli grać w tą gre i spodobała im się Duży uśmiech  :

Ostatnio w grze były spore kolejki oraz się gra zacinała ale w ciągu tygodnia ma powstać nowy serwer w grze który wspomoże wszystko dzięki czemu powinno zakończyć się czekanie oraz lagowanie podczas gry.

Tak więc życzę miłej gry dla wszystkich Duży uśmiech
  Odpowiedz

(03-05-2016, 16:00 )micbab napisał(a): Dla zainteresowanych którzy zaczeli grać w tą gre i spodobała im się Duży uśmiech  :

Ostatnio w grze były spore kolejki oraz się gra zacinała ale w ciągu tygodnia ma powstać nowy serwer w grze który wspomoże wszystko dzięki czemu powinno zakończyć się czekanie oraz lagowanie podczas gry.

Tak więc życzę miłej gry dla wszystkich Duży uśmiech

Gierka zapowiada się całkiem sympatycznie Uśmiech jak tylko znajdę więcej czasu to wciągnę się w to Uśmiech i nowy serwer na pewno się przyda, bo to czekanie jest trochę męczące Duży uśmiech
  Odpowiedz

Dzisiaj zacząłem grać no i spodobała mi się ta gra, przegrałem już prawie 10h dzisiaj. Można mnie spotkać praktycznie cały czas pod tym samym nickiem co tu.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Ja zacząłem grać w tą grę jeszcze jak była w alfie, teraz nie gram jakoś często ale zawsze chętnie wchodzę do tej gry 

Więc jeśli ktoś by czegoś potrzebował w grze chętnie pomogę również mogę przekazać w dobre ręce jakieś pokemony które zdobyłem podczas eventów jeśli ktoś by chciał sprawdzić. Duży uśmiech

Można mnie znaleźć w grze pod tym samym nickiem co tutaj. Uśmiech
  Odpowiedz

Ja zrezygnowałem z tej gry. Przy Sabrinie gra stała się słaba, gdy właściwe jedyna opcja zwycięstwa to Umbreon.

Potem ognista odznaka była już dla mnie przesadą. Bez Blastoisa i niemal bezbłędnych IV - no way
  Odpowiedz

Wiadomo kiedy będzie ten nowy serwer?

Nie umiem wejść na serwer-Za dużo graczy :/
  Odpowiedz