• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarnowskie Góry

Czy ktoś zna położenie tarnogórskich pokemon nestów/ miejsc gdzie regularnie pojawiają się te same osobniki ?
Ja jak na razie znam tylko dwa:
  • Park Miejski - Doduo - okolice placu zabaw, ale zdarzało się też i w okolicy fontanny.
  • Hala - Charmander - na przeciw wejścia głównego od ulicy Piłsudskiego.
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Pauzur&LV=23&SD=2016-07-13&...5103123045]
  Odpowiedz

(08-18-2016, 14:44 )Pazur napisał(a): Czy ktoś zna położenie tarnogórskich pokemon nestów/ miejsc gdzie regularnie pojawiają się te same osobniki ?
Ja jak na razie znam tylko dwa:
  • Park Miejski - Doduo - okolice placu zabaw, ale zdarzało się też i w okolicy fontanny.
  • Hala - Charmander - na przeciw wejścia głównego od ulicy Piłsudskiego.
  • Onix - między parkiem zabaw w Parku Miejskim, a cmentarzem kościoła św. Anny
  • przy wejściu do Kauflandu -dość często Bulbasaur, pojawił się Dewgong i Dratini

Odpowiedz

Onix pojawiał się w tych samych miejscach w których pojawia się teraz Doduo. Nie tylko przy cmentarzu lecz również w innych miejscach w parku. Można sobie za nim biegać do woli... szczęście że Niantic naprawił lokalizator w grze.

Jak na początku wprowadzenia gry przed Halą pojawiał się Squirtle, teraz pojawia się Charmander a po następnej aktualizacji zapewne będzie pojawiać się tam Bulbazaur. Prawdopodobnie potem przyjdzie czas na Dratiniego. Przynajmniej mam taką nadzieję Oczko

(jeśli masz czas i ochotę, tu jest mowa o nestach, tym że się zmieniają - https://www.youtube.com/watch?v=xrqRUilzx94)

Dzięki za cynk o Kauflandzie Uśmiech
[Obrazek: PGPLF.php?PN=Pauzur&LV=23&SD=2016-07-13&...5103123045]
  Odpowiedz

Do Kauflanda dorzucam jeszcze Mr. Mime, teraz regularnie się pokazuje.

Odpowiedz