• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Nie działają mi żadne wabiki , pokestopy nie zmieniają koloru

Model UrządzeniaZdezorientowanyamsung s7
Wersja AndroidZdezorientowanytartowa
Źródło AplikacjiZdezorientowanyklep play
Wersja aplikacji Pokemon GO:najnowsza

Opisu Problemu:Witajcie, mam problem z grą .Od początku zaczęcia gry nie zmieniają mi się kolory w zużytym pokestopie .Oraz Nie działają mi wabiki, jak użyje inosensa to nawet nie ma odmierzania czasu .Pomocy.
Mam 12 lv i szkoda było by rejestrować się jeszcze raz...
Pozdrawiam serdecznie i czekam na info.

PS:ściągałem gre jeszcze raz
  Odpowiedz

Hmm mam co prawda S7 Edge ale nie miałem zupełnie żadnych problemów od samego początku. Spróbuj wyczyścić dane aplikacji i wtedy uruchomić ją jeszcze raz. Ciężko powiedzieć co może być przyczyną. Jeżeli masz zainstalowanego MyKNOX spróbuj aplikację uruchomić z poziomu KNOXa i zobaczyć czy jest identyczny problem.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Włącz synchronizację czasu z siecią.
  Odpowiedz

Dzięki wielkie działa , nie wiem co pomogło bo zrobiłem od razu 2Uśmiech
  Odpowiedz

(08-18-2016, 18:19 )kuros napisał(a): Dzięki wielkie działa , nie wiem co pomogło bo zrobiłem od razu 2Uśmiech

Synchronizacja czasu. Problem jest znany i był przerabiany wiele razy, znajomi mieli dokladnie to samo, pisalem na tym forum o tym juz z trzy razy. Na objawy opisane przez Ciebie jest to jedyne rozwiązanie.
  Odpowiedz

(08-19-2016, 09:24 )moodycrown napisał(a):
(08-18-2016, 18:19 )kuros napisał(a): Dzięki wielkie działa , nie wiem co pomogło bo zrobiłem od razu 2Uśmiech

Synchronizacja czasu. Problem jest znany i był przerabiany wiele razy, znajomi mieli dokladnie to samo, pisalem na tym forum o tym juz z trzy razy. Na objawy opisane przez Ciebie jest to jedyne rozwiązanie.

Witam,
Postanowiłem odświeżyć, a nie zakładać nowy temat.
Mam ten sam problem. Mianowicie zmieniłem telefon z S4 na Note4 i pokestopy nie zmieniają koloru, a także pokemony żadne nie wyskakują. Robiłem hard reset, wylogowywałem się z gry, czyściłem dane- nic.
Jeśli można wiedzieć to co to jest ta synchronizacja czasu z siecią? I jak się to tego zabrać? Gdzie włączyć? Szukałem Twoich postów moodycrown, ale bezskutecznie.
Dodam tylko, że przy wybieraniu stref czasowych mam Londyn GMT(+1). Nie wiem czy ma to jakiś związek czy nie.

Edit.
Problem rozwiązany.
see u!
  Odpowiedz