• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złap je wszystkie! - Podziel się informacją o respach Pokemonów

@Sewajper

Ciągle marzę o Dratinim a już 25 lvl Smutny
Losowość, losowością ale są pkt gdzie jak w szwajcarskim zegarku złapiesz niektóre Pokemony. Pod Strażą Pożarną na Orzegowie, Drowzee i Gastly po kilka razy dziennie, czasem Nidorina Duży uśmiech
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Są takie punkty , oczywiście , ale one też się zmieniają i zawsze jest szansa na innego Pokemona .
U mnie na początku gry występowały w olbrzymiej ilości Magmary . Przez trzy tygodnie łapałem po pięć dziennie .
Nagle skończyły się i w to miejsce wpadły Electobuzzy .
Na tej samej zasadzie.
Teraz w to miejsce wskoczyły Pinsiry .
Nie nadążam z ich łapaniem.
Nie wiem co będzie za tydzień , ale jak już się pokaże coś fajnego to trzeba łapać do oporu , bo wkrótce przeskoczy na inny teren i już nawet jak się będzie chciało to nie pokaże się więcej w miejscu w którym już był . Ma cały świat do obskoczenia .
Wiec nic się nie martw , kiedyś przybędzie Twój Dratini , ale jak już będzie to wykorzystaj to do końca.
  Odpowiedz

@JasnyGrom masz ten przywilej mieszkania w stolicy. Będąc w Warszawie na koncercie Rihanny na Stadionie Narodowym, też trafił mi się Electabuzz Oczko mieszkając w okolicach Katowic, jestem skazany na Weedle i Rattaty... Choć są miejsca, w których trafiają się fajne pokemony Oczko Moim ulubionym jest oczywiście Seviper (w pierwszej generacji Arbok). Może ktoś zna miejsce, gdzie jest dużo Ekansów?
  Odpowiedz

(09-05-2016, 13:00 )WieRtaR napisał(a): @Sewajper

Ciągle marzę o Dratinim a już 25 lvl Smutny
Losowość, losowością ale są pkt gdzie jak w szwajcarskim zegarku złapiesz niektóre Pokemony. Pod Strażą Pożarną na Orzegowie, Drowzee i Gastly po kilka razy dziennie, czasem Nidorina Duży uśmiech

Jeżeli szukasz dużej ilości Dratini, to polecam się wybrać do Gliwic i pochodzić koło Kłodnicy Uśmiech Mi się nawet dzikiego Gyardosa udało złapać Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=4856&n...ive=Rhydon]
  Odpowiedz

Wiec jest plan na niedzielny spacer z dzieckiem Uśmiech
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Jeśli ktoś szuka Hitmonlee, to złapałem go niedaleko stacji kontroli pojazdów ul. Kłodnicka 56e
  Odpowiedz

Wyklul mi sie oatatnio na szczescie Duży uśmiech Dzis godzina 11.08 Blastois skrzyzowanie ulica Bytomskiej i Stromej Uśmiech

Odpowiedz

No i stalo sie wczoraj ok 20 i dzis kolo 12.30, adekwatnie w Parku Slaskim za Slimakiem oraz w Gliwicach przg Klodnicy zlapalem Dratini Duży uśmiech I w cholere Magikarpow Uśmiech

Odpowiedz

a ja dziś złapałem Pikachu na ul. Olszynowej Uśmiech
  Odpowiedz

jakieś 3 dni temu w jednym miejscu na Paprach złapałem Dratini 448 lvl i jak wracałem to w tym samym, dzisiaj też Dratek się natrafił Oczko ciekawe czy o określonej godzinie tam jest czy jak bo znowu w tym samym miejscu ...
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości