• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złap je wszystkie! - Podziel się informacją o respach Pokemonów
Duży uśmiech 
Temat, w którym możemy dzielić się informacjami o pewnych respach pokemonów na Śląsku, żeby pomóc też innym kompletować Pokedex. Zachęcam do dzielenia się swoją wiedzą Oczko

Oczywiście nikogo nie interesuje gdzie respi się Rattata, Drowzee, Pidgey itp., więc skupmy się na tych rzadszych, albo przynajmniej na trochę bardziej rzadszych Uśmiech

-----------------------------------------------------

Park Sielecki - Sosnowiec:
1. 
MAGMAR - 1-2h max i na pewno pojawi się w Sightings. Spotkać go możemy w 3 miejscach najczęściej: za mostkiem od strony głównego wejścia do Parku, przy PokeStopie z siłownią lub przy Przemszy przy wyjściu z Parku obok Kąpieliska.

2. 
MAGIKARP
GOLDEEN
PSYDUCK
POLIWAG
STARYU
TENTACOOL
SLOWPOKE
Wszystkie je możemy spotkać chodząc wzdłuż Przemszy, respią się praktycznie nonstop. Napisałem je, wg. kolejności częstości pojawiania się (moim zdaniem). Kilka dni i można mieć swojego upragnionego GYARADOSA Uśmiech

DRATINI ? - przy Przemszy spotkałem też raz Dratiniego, jednak nie jestem w stanie potwierdzić czy to stały resp w Parku 

PARK ŚLĄSKI - Chorzów, słynny "ślimak" z 5 Lure'ami:
1. 
PIKACHU - respi się średnio co godzinę za domkiem przy Lurach. Większość osób na Lurach idzie go szukać, więc 100% pewności, że go znajdziecie Uśmiech 

2.
EEVEE
ODDISH
BELLSPROUT
CLEFAIRY
NIDORAN męski
NIDORAN żeński
VENONAT
Siedząc na lurach możecie spodziewać się częstego respu tych właśnie pokemonów. Po dwóch 3-godzinnych wizytach mam już maksymalne ewolucje wyżej wymienionych.
  Odpowiedz

Ruda Śląska - Tereny Orzegów, Godula (mam najlepiej przebadane)
1. MAGMAR - regularnie 3-4 razy dziennie pojawia się w Parku Krasickiego
2. SCYTHER - teren Placu zabaw przy ulicy Podlas (w okolicach pokestopów) oraz okolice ulicy Latki za bunkrem (jest Pokestopem), pojawia się około 17:00 i 7:00.
3. GASTLY - Okolice Straży Pożarnej
4. DROWZEE - Okolice Kościoła Michała Archanioła i Straży Pożarnej
5. PINSIR - Okolice Parku Krasickiego i Burloch Areny
6. GROWLITHE - raz udało mi się go przydybać w Okolicach poczty na ulicy Joanny
7. EEVEE - Ul. Zielińskiego, ul. Królowej Jadwigi przy Pokestopie, Poczta przy ul. Joanny
8. ONIX - Ul. Piechy (okolice bloku 3-5)

I wszędzie w cholere Rattatów, Pidgeyów, Spearołów, Weedle :/
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

a jo szukom tego onixa po zielinskiego :p zobaczymy czy bedzie na piechach jak pisesz Język

doudou jest kolo piechy 12 bardzo czesto jak cos Uśmiech
  Odpowiedz

Byłem ostatnio w Katowicach, w Centrum.
Przeszliśmy się Mariacką, potem w prawo i szliśmy ulicą Wojewódzką koło Akademi, wróciliśmy pod dworzec i ruszyliśmyw kierunku spodka. Spacerowaliśmy między 15-18 i nic, ale to nic wyjątkowo ciekawego nie wyskoczyło. W sumie Gastly, Staryu, Psyduck to były najbardziej ciekawe co się pojawiło.
Czy ktoś wie jakie rejony Katowic są w tej kwestii koniecznie do odwiedzenia ?
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Ostatnio dwa razy złapałem Pikachu pod piekarnią Kłos na Piotrowicach (tą dużą, nie na skrzyżowaniu Jankego i Armii Krajowej).
Zapraszam na popkulturowy blog Geek Nerd NewsUśmiech
http://geek-nerd-news.blogspot.com/

[Obrazek: PGPLF.php?PN=pawelduda170190&LV=20&T=Y&C...8135134042] 

Odpowiedz

Ja Pikachu złapałem w Katowicach na Sokolskiej obok gymu w miniparku z kulą.
W Czeladzi koło parku Grabek można spotkać Oddishe, Gloomy, Beelsprouty. Koło małego kościoła są Horsea. Koło rynku są Gastly, raz się udało złapać Squirtla.
  Odpowiedz

Ruda Śląska Halemba i nie tylko
Pikachu - przystanek Halemba Park Wodny po stronie Biedronki, niedaleko posterunku policji ul. Solidarności
Seel - ul. Piotra Skargi
Dratini (uciekł ul. Gliwicka Katowice przy punkcie 44)
Drowzee - ul. Solidarności, Kłodnicka (niedaleko Aquadromu)
Eevee - ul. Solidarności, Kłodnicka
Nidorina - targ ul. Brodzińskiego
Horsea - cmentarz obok Wiśniowego Sadu
Squirtle - ul. Solidarności niedaleko Pokestopu z gołębiem
Vulpix - postój taxi przy przystanku Halemba Kościół
Pidgeot - niedaleko Intermarche
Poliwag - ul. Solidarności niedaleko przystanku Halemba Energetyków
Zubat - cmentarz przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej
Sandshrew (uciekł przy przystanku Kochłowice Kościół)
Oddish - ul. Solidarności
Magikarp - ul. Lexa przy SP 24
  Odpowiedz

@Sewajper

Szczegolnie dzieki za info o Dratini i Sandshrewie Uśmiech

Vulipx pojawia sie tez przy ul Fojkisa na Orzegowie.
Wydaje mi sie ze po zmianach skonczyl sie resp Magmara w parku Krasickiego. Ale za to w okolicach kostnicy na Orzegowie pojawia sie Pikachu (ul. Przelotowa)

Odpowiedz

orzegow

diglet kolo elbaru
pikachu kolo starej drukarni
elektabuzz, skajter ul waniora
cubone raz na tesco
magnemite kolo piechy 12seel plac zabaw piechy 2
  Odpowiedz

@WieRtaR spoko nie ma sprawy. pokemony i tak pojawiają się raczej losowo. tym razem wpadł mi Koffing niedaleko Ruda Śląska Plaza. Clefairy niedaleko ZSP na Czarnym Lesie. Dratini wychodziłem (jajko 10 km). Co prawda jestem z Teamu Instinct, ale jakby ktoś chciał połapać pokemony w ekipie, to zapraszam. Chodzę po pokestopach sam, a w grupie zawsze raźniej, zabawniej itd.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości