• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon Trading Card Game Online

Gram w Pokemon Trading Card Game Online (PTCGO) od niedawna, właściwe od niecałego tygodnia i chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto też gra. A jeżeli tak to czy ma może jakieś rady. Przede wszystkim dotyczące wymiany, i tworzenia swoich paczek (tak zwanych decków).
Z góry dziękuję za pomoc Duży uśmiech
  Odpowiedz

Ja również gram w PTCGO  Cwaniak  Gra sama w sobie jest bardzo fajna i godna polecenia  Oczko  Moim zdanie jak na tak niskie wymagania sprzętowe spełnia swoją rolę wyśmienicie. Jeżeli chodzi o jakieś rady z mojej strony co do tworzenia tali i ogólnej rozgrywki mam ich parę. Kiedy tworzysz talie musisz patrzeć na to ile masz starterów w owym deck"u gdyż musi ich być około 4-5. Potem patrząc na swoją kolekcje trzeba wybrać (według uznania) najlepsze karty ewolucyjne np.

torchic => Combusken => Blaiziken | Jest to tak zwana potrójna ewolucja są też podwójne jak np. Magikarp => Gyarados

Dobrze jest też mieć około dwóch potrójnych ewolucji ( po dwie karty tych samych pokemonów w ewolucji ) np.torchic => Combusken => Blaiziken|x2 Jedną ewolucje potrójną innego pokemona np. Tepig => Pignite => Emboar oraz dwie pary dwóch różnych pokemonów podwójnej ewolucji np. Magikarp => Gyarados |x2 i Slugma =>Magcargo | x2 oraz 1 ewolucje podwójną np pokemona Ponyta => Rapidash 
W ten sposób mamy już 19 pokemonów możemy jeszcze dodać np i pokemona typu ex Oczko
Jeżeli chodzi o energie dodajesz ją według uznania czasem przydaje się także energia nazywana double energy
(chodzi oczywiście o karte Oczko )
Z trenerami tak samo Duży uśmiech choć ja ze swojej strony polecam karty : pokecenter, pokemon fan club, potions i extra potion, exit rope, exp share, różne pokeballe i karty zwiękaszające super demage.

Ja osobiście lubię tradycyjny układ kart jaki narzuca nam gra czyli

20x20x20

No myślę że już dużo się rozpisałem Duży uśmiech Jeżeli masz jakieś pytania pisz śmiało Cwaniak 

PS. W grę gram około miesiąca.
Gdy ci smutno, gdy ci źle idź na Poki ! Zabaw się !

Odpowiedz

Cos tam kiedys grałem, ale nie przypadła mi gierka do gustu Uśmiech
Nick: Kunoji Miasto: Wieluń Drużyna: Team Instinct [Obrazek: pikawalkleft.gif]

Odpowiedz

Może ktoś kto gra wypowiedzieć się czy gra jest Pay 2 Win? Nie mam ochoty za bardzo wydawać na to pieniędzy i gdyby było za darmo to może bym się pobawił.
  Odpowiedz

Dzięki za porady Duży uśmiech Na pewno mi się przydadzą jak będę tworzyła nową talię, mam kilka Poków EX także mogę się zabawić z nimi Oczko

Co do gry to jest ona bezpłatna i polecam baaaardzooo Uśmiech
  Odpowiedz

(03-01-2016, 21:01 )PokeTrenerKushi napisał(a): Może ktoś kto gra wypowiedzieć się czy gra jest Pay 2 Win? Nie mam ochoty za bardzo wydawać na to pieniędzy i gdyby było za darmo to może bym się pobawił.

Raczej nie, do kupienia są tylko karty i przedmioty do avatara, a wszystko to można kupić za walutę zdobywaną w grze Uśmiech
  Odpowiedz

Czy gra jest bardziej w stylu MTG: Online, która jest wierną kopią papierowej wersji, tzn. każda karta ma swoją wartość, można je kupować i wymieniać i kupuje się booster packi, czy bardziej jak Hearthstone, czyli taka bardziej casualowa?
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz

Raczej kopia tradycyjnej Uśmiech ja nie lubię, gram w tradycyjny analogowy sposób i w ptcg i mtg: D
  Odpowiedz

Hej, jakiś czas temu zapragnęłam zagrać w tą gierkę, lecz już na samym początku mam problem. Nie mogę pobrać installera, niby się pobiera, lecz za każdym razem zatrzymuje się przy losowej liczbie pobranych mb i nic dalej z tym nie mogę zrobić. pomoże ktoś? :c
  Odpowiedz

Pograłem trochę i muszę stwierdzić, że zabawa przednia, jednak najbardziej przypomina mi to Hearthstone, ze względu na wyzwania i możliwośc kupowania pakietów za wewnętrzną walutę. Chociaż jej zdobywanie mogłoby przebiegać nieco szybciej Język
[Obrazek: 76561198090542444.png]
  Odpowiedz