• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Usunięcie konta Pokemon ale....

Model Urządzenia: Xiaomi
Wersja Android: 6
Źródło Aplikacji: 
Wersja aplikacji Pokemon GO: najnowsza

Opisu Problemu: 
Witam wszystkich. Mam kłopot i proszę o pomoc w rozwiązaniu. Mam 30 LVL w grze i oczywiście jest ok i wszystko działa. Dzisiaj przez przypadek założyłam nowe konto na tym samym adresie mail. I tu zaczynają się kłopoty, dotarłam do strony gdzie można zgłosić usunięcie konta ale nie wiem czy poprawnie robię. 
Czy na jednym adresie mail może być więcej jak jedno konto?
Więc tak, moje stare konto jak się rejestrowałam jest na głównej stronie PokemonGo i loguję się przez Trainer Club czy jakoś tak. Do konta dopisany jest mail. Właśnie, nieszczęsny mail. Dzisiaj przez przypadek założyłam drugie konto ale weszłam, zaloguj przez konto Google. I tu zaczynają się schody. Ponieważ konto zalogowało się na tym samym mailu co moje stare. Jak usunąć nowe konto, jest inna nazwa trenera i w formularzu usunięcia konto ono się znajduje, że się podaje ale pojawia się info: Wszystkie dane gry powiązane z kontem zostaną całkowicie i trwale usunięte. Zauważ, że nie będzie w stanie ponownie wykorzystać swoje imię lub adres e-mail, jeśli zdecydujesz się na utworzenie nowego konta w przyszłości.

Należy pamiętać, że po potwierdzić usunięcie konta, to nie będzie możliwe, aby anulować żądanie. (Tłumaczone z angielskieg przez chrome).

Czy mogę wpisać kod który mi podano do usuniecia i usunąć konto, podałam w usunięciu login nowego konta. Tylko czy nie wypnie mi też starego? Ktoś poradzi? Proszę o nie zgadywanie tylko konkretne odpowiedzi. Moje konto oryginalne jest z innym loginem i dopisane przez Trener Pokemon Club ale mail do konta jest ten sam co do tego nowego. Jak to usunąć?
  Odpowiedz