• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łączność NIe mogę się zalogować

Witam,
Konto mam na trenerze i juz wiee miałem z nim problemów lecz dziś mam nowy Uśmiech
Nie moge się zalogować i pojawia mi sie nowy komunikat "Failed to get game date from the server"
Mieliście cos takiego ??? co to ma oznaczać wogle...
  Odpowiedz

Nie rozumiesz komunikatu po angielsku i chciałbyś, żeby Ci to ktoś przetłumaczył, czy jak, bo nie rozumiem ostatniego zdania w ostatnim akapicie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz

(08-12-2016, 08:12 )Kasper napisał(a): Nie rozumiesz komunikatu po angielsku i chciałbyś, żeby Ci to ktoś przetłumaczył, czy jak, bo nie rozumiem ostatniego zdania w ostatnim akapicie.

I po co ta wypowiedz skoro nic nie wnosi do tematu ? skoro nie rozumiesz pytania nie odpowiadaj na nie...

Komunikat rozumiem a Ty ? ale on oznacza już nie wieć wyjaśnij mądralo...

Reinstalowałem apke i nie pomogło, łączyłem na wifi i int mobilnym i bez rezultatu.
  Odpowiedz

Miałem taki komunikat kiedy był problem z serwerami i w trakcie ładowania traciłem połączenie z serwerem. Jeżeli masz taki komunikat kiedy inni grają wskazuje to na problemy z połączeniem lub z samą aplikacją. Sspróbuj zainstalować jakiś tester prędkości (np Ookla) i zrób test czy prędkość utrzymuje się na stałym poziomie, może to być problem z telefonem skoro próbowałeś i na wifi i na mobilnym, nic innego nie przychodzi mi na myśl.
"Zmiana teamu w grze powinna być możliwa! Dlaczego skazywać ludzi na grę pod gorszym kolorem tylko dlatego że w chwili słabości nie wybrali koloru czerwonego?!"
  Odpowiedz

Spróbuj także wejść w menadżera aplikacji i usunąć pamięć podręczną. To też pomaga na różnorakie problemy.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=5590&n...five=Golem]
  Odpowiedz

Reinstalowałem, net stabilny, zawsze chodziło tylko teraz jakiś kłopot. Na googlu działa tylko trener nie wchodzi.

Oby to nie było to o czym myśle Język zobacze pózniej, może coś zaskoczy

EDIT: czyszczenie pamięci również bez rezultatu
  Odpowiedz

(08-12-2016, 08:26 )mastacz napisał(a): I po co ta wypowiedz skoro nic nie wnosi do tematu ? skoro nie rozumiesz pytania nie odpowiadaj na nie...

Komunikat rozumiem a Ty ? ale on oznacza już nie wieć wyjaśnij mądralo...

Reinstalowałem apke i nie pomogło, łączyłem na wifi i int mobilnym i bez rezultatu.

Wyszczekany, to Ty jesteś.

https://m.reddit.com/r/pokemongo/comment...mpact=true

http://www.ownedcore.com/forums/pokemon-...erver.html

http://trendingearth.com/gadgets/fixed-p...go-issues/

Jak ustaliliśmy, angielski już znasz, ale szukać to Ci się nie chce. Kilka pierwszych wyszukań.

Odpowiedz

(08-12-2016, 08:32 )mastacz napisał(a): Reinstalowałem, net stabilny, zawsze chodziło tylko teraz jakiś kłopot. Na googlu działa tylko trener nie wchodzi.

Oby to nie było to o czym myśle Język zobacze pózniej, może coś zaskoczy

EDIT: czyszczenie pamięci również bez rezultatu

To może pochwal się o czym Ty myślisz? Uśmiech

W ostateczności zawsze można spróbować zrobić reset telefonu do ustawień fabrycznych jeżeli wszystko inne zawiedzie.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Serwery sa niestabilne, albo trwaja na nich teraz prace. Patrze, ze PTC i Google login leza w USA.

Tylko niech tu nikt nie wchodzi i nie mowi 'to pewnie ban', albo 'zaczelo sie' xD 

Calm your balls i poczekaj troche Uśmiech

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Mam ten sam problem, wiec to pewnie problem z serwerami...
  Odpowiedz