• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Co oznaczają strzałki na ekranie podczas włączania AR Mode?

Gdy włączę AR Mode podczas łapania pokemona na boku ekranu pokazują się strzałki (zdjęcie) a pokemona nie ma. Nie jest to pokazanie kierunku gdzie jest pokemon ani nie oznacza to, że gra chce żebym obróciła tablet. Nie mam pojęcia co mam zrobić żeby to działało. Tablet posiada żyroskop.

Tablet: kiano slimtab 7 3gr
Wersja gry: 0.33 z google play

Zdjęcie jest z telefonu dlatego taka jakość bo ma zjechany aparat. Tablet ma dobrą jakość obrazu przy AR ale dzieje się dokładnie to samo a akurat tablet się ładował więc wzięłam telefon.

[Obrazek: Screenshot_2016_08_1_Oo_big.jpg]
  Odpowiedz

Tam gdzie znajduję się pokemon w trybie AR. Jeżeli nie widzisz pokemona, to znaczy że nie masz żyroskopu. Poprostu wyłącz tryb AR w prawym górnym rogu.
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Żyroskop jest na 100%. Tak jest napisane i w opisie w internecie, i na opakowaniu, i tak też mówił sprzedawca. A poza tym nie pokazuje się to okienko, że aplikacja nie może określić orientacje i żeby wyłączyć AR.
  Odpowiedz

(08-12-2016, 01:43 )Koniuu napisał(a): Żyroskop jest na 100%. Tak jest napisane i w opisie w internecie, i na opakowaniu, i tak też mówił sprzedawca. A poza tym nie pokazuje się to okienko, że aplikacja nie może określić orientacje i żeby wyłączyć AR.

Obracaj się z telefonem, w stronę, którą wskazują strzałki, a znajdziesz Pokemona Uśmiech
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Powolny obrót o 360 stopni patrząc również do góry i w dół.. nie ma
  Odpowiedz

To spróbuj przy innych pokemonach, może ten gdzieś za ścianą utknął? Język Albo zwyczajnie coś się zbugowało.
W każdym razie Naznaz słusznie prawi, normalnie te strzałki oznaczają kierunek, w którym powinien być widoczny pokemon.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości