• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało potionów

Czy macie jakieś sposoby na szybsze zdobywanie potionów?
Nie chodzi mi o oszustwa. Gram uczciwie.
Problem jest taki, że ostatnio bardzo rzadko wylatują z pokestopów.
Macie jakieś sprawdzone metody by szybko uzbierać ich więcej?

Ostatnio już wystawiam do walk takie pokemony, które mogę oddać profesorowi bo bardziej mi się opłaca ich nie leczyć i oddać. Jednak czasem przydaje się wsadzić do Gyma jakiegoś siłacza. Przy małej ilości potionów jest to dość stresujące. Oczko

Pomocy!!
[Obrazek: PGPLF_php_PN_Szaman7777_LV_23_SD_19_07.png]
Gram bez dopingu! Tylko nogi lub rower. Cwaniak
  Odpowiedz

Nie ma sposobu, trzeba łazić po pokestopach do skutku.
Ja tak często miałem, że w małym mieście jak mi się kończyły pokeballe, to prawie same potiony wypadały, a jak miałem mało potion, to odwrotnie Duży uśmiech
Chodzenie to jedyna metoda. Ale warto, bo i jajka wykluwamy przy okazji Uśmiech
  Odpowiedz

Zaraz wychodzę wypróbować sakwę na rower to trochę poobjeżdżam. Piłki w ostateczności można kupić ale te spraye już nie bardzo. Smutny

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz

(08-11-2016, 20:24 )Szaman7777 napisał(a): Zaraz wychodzę wypróbować sakwę na rower to trochę poobjeżdżam. Piłki w ostateczności można kupić ale te spraye już nie bardzo. Smutny

I dobrze że nie można, wierz mi, kupywanie pokeballi i potionów byłoby mega-nieopłacalne. Lecą z pokestopów często i gęsto. Już lepiej w inkubator zainwestować i jajka 10km szybciej wychodzić albo w lury i ze znajomymi połapać coś na party.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]
  Odpowiedz

Według mnie kupowanie byłoby opłacalne gdy można by było kupować lepsze pokeballe. Oczywiście tylko te które mamy aktualnie odblokowane poziomem, np kupowanie takich ultraballi już by miało jakiś sens Oczko
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Nadal niefart. Wszystkiego mam pod dostatkiem a potionów prawie wcale. Objechałem 20+ pokestopow i jakby się na mnie uwzięli coś. Tylko ze 4 potiony.

Odpowiedz

(08-11-2016, 22:47 )Szaman7777 napisał(a): Nadal niefart. Wszystkiego mam pod dostatkiem a potionów prawie wcale. Objechałem 20+ pokestopow i jakby się na mnie uwzięli coś. Tylko ze 4 potiony.

Nie martw się niedługo pewnie będzie można upuszczac przedmioty i w ten sposób wymieniać się z innymi. Ja teraz Potiony wywala na śmietnik.

Od kilku dni jest ewidentnie mniej Great Balli w Pokestop ach. Ale może to mechanika gry losuje zawartość na podstawie ekwipunku i dostarcza proporcjonalnie do tego co masz. To byłoby ciekawe i zlosliwe
  Odpowiedz

(08-11-2016, 22:19 )Ostafin napisał(a): Według mnie kupowanie byłoby opłacalne gdy można by było kupować lepsze pokeballe. Oczywiście tylko te które mamy aktualnie odblokowane poziomem, np kupowanie takich ultraballi już by miało jakiś sens Oczko

Za kasę mogłyby być Premier Ball (jak w grze), które byłyby np. 1% lepsze od najlepszych, które możemy używać na danym lvlu. W ten sposób ludzie na pewno by kupowali chcąc zwiększyć rate łapanych poków, na których im zależy.
"Zmiana teamu w grze powinna być możliwa! Dlaczego skazywać ludzi na grę pod gorszym kolorem tylko dlatego że w chwili słabości nie wybrali koloru czerwonego?!"
  Odpowiedz

(08-12-2016, 06:56 )robbo2kpl napisał(a):
(08-11-2016, 22:47 )Szaman7777 napisał(a): Nadal niefart. Wszystkiego mam pod dostatkiem a potionów prawie wcale. Objechałem 20+ pokestopow i jakby się na mnie uwzięli coś. Tylko ze 4 potiony.

Nie martw się niedługo pewnie będzie można upuszczac przedmioty i w ten sposób wymieniać się z innymi.  Ja teraz Potiony wywala na śmietnik.

Od kilku dni jest ewidentnie mniej Great Balli w Pokestop ach.   Ale może to mechanika gry losuje zawartość na podstawie ekwipunku i dostarcza proporcjonalnie do tego co masz.  To byłoby ciekawe i zlosliwe
a gdzie tam, mi pokeballe lecą jak szalone! niedawno miałam po kilka a teraz zwykłych 468, great 121 i ultra 43. Potionów też mi sporo wypada, średnio na pokestop minimum 1 (przez co wywalam) a we Wrocławiu to już całkiem zapotionowana jestem (zresztą u męża to samo).. za to malinek wyskakuje jakby mniej..
Może to co aktualnie z pokestopów leci zależy od lokalizacji? Daleko masz do innego miasta? Może spróbuj tam?
  Odpowiedz

Dzisiaj mam zamiar przejechać się rowerem nie do innego miasta ale do takiej wsi gdzie jest ośrodek rekreacyjny. Z tego co znajomi z teamu mi mówili to jest tam ciekawy układ pokestopów i gym. Zobaczymy czy zaczną wypadać.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości