• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto Drugie konto?

Załóż nowe konto, napisz do supportu prośbę o usunięcie starego konta. W razie bana masz usprawiedliwienie i może zostać bez problemu cofnięty.
  Odpowiedz

Dobra, dam sobie spokój Język Nie chcę ryzykować bana, a w sumie na koncie mam dopiero 7 poziom, więc myślę, że aż tak zepsuć postaci nie mogłam dać rady Uśmiech

Dziękuję za odpowiedzi.
Skoro niezgodne z regulaminem, to trudno Duży uśmiech
  Odpowiedz

Jeśli chciałabym wysłać prośbę o usunięcie konta, to na jaki adres?
  Odpowiedz

https://support.pokemongo.nianticlabs.co..._id=232387

Tutaj musisz wysłać prośbę o usunięcie konta i podać powód Uśmiech
  Odpowiedz

Ale u motacie widzę.

Jedno konto na trenera - wg guidelines.

Załóż nowe przez PTC i graj, póki nie będziesz wykonywać żadnych podejrzanych akcji typu gps spoofing, ani żadne Jugendkommando nie zareportuje Cię, to nie masz się czym martwić.

Graj spokojnie, póki grasz na jednym Uśmiech
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-10-2016, 18:59 )Ostafin napisał(a): Cytuje z https://support.pokemongo.nianticlabs.co...guidelines

Cytat:No cheating.

Don’t do it. Play fair. Pokémon GO is meant to be played on a mobile device and get you outside to explore your world! Methods of cheating, unfortunately, are limited only by cheaters’ imaginations, but include at a minimum the following: using modified or unofficial software; playing with multiple accounts (one account per player, please); sharing accounts; using tools or techniques to alter or falsify your location; or selling/trading accounts.

Generalnie powinna być opcja usunięcia konta i stworzenia nowego żeby właśnie tacy gracze jak Ty nie ucierpieli. Sam już nie wiem.

Wy to źle interpretujecie. Playing with multiple accounts odnosi się do ciągłego grania na kilku kontach. To nie oznacza, że użytkownik dostanie bana za założenie drugiego konta, które będzie od tej pory jego jedynym, kiedy tamte porzuci. Podstawy angielskiego.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz