• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łączność Problem z grą po aktualizacji

Jak w temacie. Po wczorajszej aktualizacji nie mogę "wejść do świata gry". Sama gra się włącza, dochodzi do wczytywania i pojawia się komunikat "our servers are humbled by your incredible response". Robiłem już reinstal samej gry, włączałem i wyłączałem telefon, czyściłem cache.
Wszystkim znajomym gra działa normalnie a u mnie wciąż od wczoraj taki problem.
Dodam że nie używałem żadnych programów typu fake gps.
Jakaś dobra rada w tej sprawie ?
  Odpowiedz

Czy na jednym urządzeniu logowałeś się kiedykolwiek na dwa różne konta?
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Nie. Na telefonie mam dodane 1 konto google z którego się cały czas logowałem i wszystko było ok. Do czasu wczorajszej aktualizacji
  Odpowiedz

(08-09-2016, 20:01 )AluZ napisał(a): Jak w temacie. Po wczorajszej aktualizacji nie mogę "wejść do świata gry". Sama gra się włącza, dochodzi do wczytywania i pojawia się komunikat "our servers are humbled by your incredible response". Robiłem już reinstal samej gry, włączałem i wyłączałem telefon, czyściłem cache.
Wszystkim znajomym gra działa normalnie a u mnie wciąż od wczoraj taki problem.
Dodam że nie używałem żadnych programów typu fake gps.
Jakaś dobra rada w tej sprawie ?

A czy w ogóle dokonałeś tej aktualizacji? Wejdz do Sklepu i sprawdź, czy możesz zaktualizować grę.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Rozumiem. Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne telefonu. Opcja ta czyści cały system, będzie jak świeżo wyjęty z pudełka. Jeżeli nie wiesz gdzie taka opcja się znajduję, podaj swój model telefonu.
  Odpowiedz

J/w. Grę instalowałem na nowo już z 5 razy (w takich wypadkach instaluje sie najnowsza wersja) ale dla pewności sprawdziłem i nie ma możliwości aktualizacji.
Dodam jeszcze 1 rzecz (może ważną lub nie) grę odpalam zawsze na wi-fi. NIe posiadam własnego internetu w smartphonie
  Odpowiedz

Wifi raczej nie powinno być tutaj problemem. Spróbuj odinstalować PokemonGo i zainstalować plik .apk z apkpure - https://apkpure.com/pokemon-go/com.niant....pokemongo

@edit Przypomnę, że żeby zainstalować tę aplikację, musisz zaznaczyć w ustawieniach opcję "Instaluj z nieznanych źródeł" lub coś w podobie.
  Odpowiedz

(08-09-2016, 20:09 )AluZ napisał(a): J/w. Grę instalowałem na nowo już z 5 razy (w takich wypadkach instaluje sie najnowsza wersja) ale dla pewności sprawdziłem i nie ma możliwości aktualizacji.
Dodam jeszcze 1 rzecz (może ważną lub nie) grę odpalam zawsze na wi-fi. NIe posiadam własnego internetu w smartphonie

Dziwaczna sprawa. Wstrzymaj się na razie z ust. fabrycznymi. 
Próbowałeś czyscić dane konta google? Zdarza się, że się popsują.

Zrób tak:

Wyczyść dane i cache Pokemon Go.
Odinstaluj Pokemon Go
Idź do: ustawienia > Konta > Google > wybierz Twoje konto i tam z menu w prawym górnym wybierz "usuń konto"
Wróć do ustawień > Konta > Dodaj konto - teraz dodaj ponownie swoje konto Google
Zainstaluj ponownie aplikację ze sklepu. 

Sprawdź jak teraz się gra zachowa. 

Ostatecznie pobierz grę stąd Pokemon Go v0.33 ApkPure i sprawdź, czy zrobi to jakąś różnicę.

Informacja o której mówisz wyświetla się zazwyczaj, kiedy gra nie może rzeczywiście dosięgnąć serwera. jesteś pewny, że w momencie łączenia Tel połączony jest z internetem? Strony i wszystko inne bangla?
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Polączenie z internetem jak najbardziej jest nawiązane (wszystko inne działa)
Wersja z apkpure zachowuje się identycznie, opcja z usunięciem konta i dodaniem na nowo również nie rozwiązuje problemu
Ponadto po tych zabiegach problem jakby się "powiększył" gdyż logowanie przed pojawieniem się blędu trwa strasznie długo
  Odpowiedz

Długie logowanie może być spowodowane przeciążeniem serwerów(wieczorem często niestety tak jest). W sumie teraz nie wiem co zrobić, jeszcze pomyślę.
  Odpowiedz