• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Jaki GPS pobrać do Pokémon go?

Witam mam taki problem bo zainstalowałem własnie grę pokemon go i pisze mi że nie mam GPS (W przetłumaczeniu na j. Polski )
I ja z takim pytaniem, jaki pobrać ten GPS? Huh
  Odpowiedz

(08-08-2016, 12:06 )kuba331 napisał(a): Witam mam taki problem bo zainstalowałem własnie grę pokemon go i pisze mi że nie mam GPS (W przetłumaczeniu na j. Polski )
I ja z takim pytaniem, jaki pobrać ten GPS? Huh

Podaj więcej informacji - jaki masz model telefonu, na którym pobrałeś grę?
  Odpowiedz

Przeczytaj dokladnie:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje...25454.html

Wlacz funkcje GPS i ustaw ja na wysoka dokladnosc Uśmiech
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Nic nie daje wyskakuje GPS signal not found
  Odpowiedz

(08-08-2016, 12:46 )kuba331 napisał(a): Nic nie daje wyskakuje GPS signal not  found

Podaj dokladny model telefonu i najlepiej wersje Android.

Sprawdz jak zachowuja sie inne apki korzystajace z GPS > Google Maps, Endomondo
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Gdzie się znajdujesz uruchamiając GPS, w budynkach zazwyczaj Ci go nie złapie - o ile nie włączyłeś opcji lokalizacji przy pomocy sieci teleok/wifi a jedynie same satelity
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

(08-08-2016, 13:19 )Esper napisał(a): Gdzie się znajdujesz uruchamiając GPS, w budynkach zazwyczaj Ci go nie złapie - o ile nie włączyłeś opcji lokalizacji przy pomocy sieci teleok/wifi a jedynie same satelity

Nie włączyłem zadnych opcji tylko lokalizacje on i na innych działa aplikacjach

Posiadam: myphone C-Smart 3
  Odpowiedz

(08-08-2016, 14:06 )kuba331 napisał(a):
(08-08-2016, 13:19 )Esper napisał(a): Gdzie się znajdujesz uruchamiając GPS, w budynkach zazwyczaj Ci go nie złapie - o ile nie włączyłeś opcji lokalizacji przy pomocy sieci teleok/wifi a jedynie same satelity

Nie włączyłem zadnych opcji tylko lokalizacje on i na innych działa aplikacjach

Posiadam: myphone C-Smart 3

- zainstaluj coś w stylu GPS Test z googla play, i sprawdź co on mówi gdy pokemony mówią brak GPS,
- nie wiem jak u Ciebie ale mój android pozwala edytować uprawnienia dla poszczególnych aplikacji i kiedyś miałem psikusa, odciąłem pokemony od dostępu do internetu... Możesz to też sprawdzić(czy mają dostęp do GPS oczywiście), Ustawienia -> Aplikacje -> pokemony -> uprawienia - tak gdzieś to mniej więcej siedzi
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Według mnie nawet jeżeli uda Ci się naprawić GPS, co powinno załatwić ustawienie go na większą dokładnością(poszukaj w ustawieniach gps) to i tak gra w Pokemony będzie Cie bardziej denerwować niż zachwycać chodzi mi poprostu o straszliwe lagi i przycięcia, do tego bateria 1450mAh. Nie oszukujmy się, może godzine pograsz na jednym ładowaniu. Duże problemy mają już smartfony pokroju LG G2 mini z Snapem 400 i 1gb ram.
[Obrazek: 87384753956593723376.gif]
  Odpowiedz

Telefon nie spełnia wymagań więc nie licz na grę.
Dlaczego?
1. Pamięć RAM 512 MB - wymagana 2 GB minimum 1 GB

Gra powoduje w tym modelu zbyt duże obciążenie telefonu i może właśnie negatywnie wpływać na usługi lokalizacji. Dla usługi lokalizacji będzie brakować pamięci i dlatego mogą pojawiać się takie problemy.
  Odpowiedz