• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Grimer nie wiadomo skąd wieszający całą grę

(08-09-2016, 17:10 )Menier napisał(a):
(08-09-2016, 14:25 )Raager napisał(a):
(08-08-2016, 22:48 )twojastaraxd123 napisał(a): Ja go mam z jajka 5km i jak na niego klikne to mi się tez zacina aplikacja i nic się nie da zrobić ;(

Grimera z jajka wyklułeś? Raczej jest to niemożliwe.

Jak nie jak tak?

Fakt, żyłem w przekonaniu, że jest on z jajka 10km. Sprawdziłem i jednak się myliłem Uśmiech
[...] idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. 
  Odpowiedz

dziś złapałam Machopa i sytuacja się powtarza. Znowu gra się zawiesza. Z innymi pokemonami nie mam problemu. Mam nadzieję, że niedługo to rozwiążą...
  Odpowiedz

Słuchajcie, słuchajcie. Nie wiem co się stało, ale wszystkie Pokemony "działają" już dobrze. Zauważyłam to niedawno przenosząc niepotrzebne stworki do profesorka. Z 230-240 zmniejszyło mi się do 160. Nie wiem, może zbyt duża ilość pokemonów przeciążała mój telefon (?).
  Odpowiedz

(08-11-2016, 18:33 )Maslo1306 napisał(a): Słuchajcie, słuchajcie. Nie wiem co się stało, ale wszystkie Pokemony "działają" już dobrze. Zauważyłam to niedawno przenosząc niepotrzebne stworki do profesorka. Z 230-240 zmniejszyło mi się do 160. Nie wiem, może zbyt duża ilość pokemonów przeciążała mój telefon (?).

Moim zdaniem warto, aby ktoś, u kogo też występuje ten błąd, sprawdził u siebie pod tym samym kątem.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-12-2016, 22:56 )Menier napisał(a):
(08-11-2016, 18:33 )Maslo1306 napisał(a): Słuchajcie, słuchajcie. Nie wiem co się stało, ale wszystkie Pokemony "działają" już dobrze. Zauważyłam to niedawno przenosząc niepotrzebne stworki do profesorka. Z 230-240 zmniejszyło mi się do 160. Nie wiem, może zbyt duża ilość pokemonów przeciążała mój telefon (?).

Moim zdaniem warto, aby ktoś, u kogo też występuje ten błąd, sprawdził u siebie pod tym samym kątem.

problem wrócił.  Niedawno sprawdziłam ponownie, czy wszystkie poki działają, ale niestety okazało się, że jednak nie do końca. Myślałam, że pomogło pozbycie się części pokemonów i wszystko zacznie pięknie śmigać. Wtedy, kiedy transferowałam pokemony, gra była włączona ponad godzinę, a mój telefon się ładnie nagrzał. I po całym transferze, kiedy sprawdziłam "błędne" pokemony problem jakby zniknął. Dziś sprawdziłam zaraz po włączeniu gry i okazało się, że stworki się jednak wieszają. Stwierdziłam, że trochę dziwne, bo dbałam żeby liczba pokemonów nie wzrosła. Wyczyściłam i przyśpieszyłam telefon, odpaliłam grę i nadal to samo. Zaświtało mi, że może to długość gry ma wpływ na zwiechy. No i przetestowałam. Kiedy gra włączona jest ponad godzinę, wtedy żaden pokemon się nie wiesza. Kiedy wchodzę do gry i od razu sprawdzam wadliwe pokemony, siada cała gra. Przetestowałam kilka razy. Nie ma znaczenia liczba pokemonów. Nie wiem czemu tak jest...
  Odpowiedz

(08-13-2016, 20:20 )Maslo1306 napisał(a):

problem wrócił.  Niedawno sprawdziłam ponownie, czy wszystkie poki działają, ale niestety okazało się, że jednak nie do końca. Myślałam, że pomogło pozbycie się części pokemonów i wszystko zacznie pięknie śmigać. Wtedy, kiedy transferowałam pokemony, gra była włączona ponad godzinę, a mój telefon się ładnie nagrzał. I po całym transferze, kiedy sprawdziłam "błędne" pokemony problem jakby zniknął. Dziś sprawdziłam zaraz po włączeniu gry i okazało się, że stworki się jednak wieszają. Stwierdziłam, że trochę dziwne, bo dbałam żeby liczba pokemonów nie wzrosła. Wyczyściłam i przyśpieszyłam telefon, odpaliłam grę i nadal to samo. Zaświtało mi, że może to długość gry ma wpływ na zwiechy. No i przetestowałam. Kiedy gra włączona jest ponad godzinę, wtedy żaden pokemon się nie wiesza. Kiedy wchodzę do gry i od razu sprawdzam wadliwe pokemony, siada cała gra. Przetestowałam kilka razy. Nie ma znaczenia liczba pokemonów. Nie wiem czemu tak jest...

To już jest jakiś trop! Czyli problem jest uwarunkowany od długości czasu działającej aplikacji.

Miałbym do Ciebie prośbę. Czy mogłabyś po tej godzinie zminimalizować PGO, wejść do jakiejkolwiek aplikacji i wrócić do Poków? Co się wtedy będzie działo?
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-14-2016, 00:15 )Menier napisał(a):
(08-13-2016, 20:20 )Maslo1306 napisał(a):

To już jest jakiś trop! Czyli problem jest uwarunkowany od długości czasu działającej aplikacji.

Miałbym do Ciebie prośbę. Czy mogłabyś po tej godzinie zminimalizować PGO, wejść do jakiejkolwiek aplikacji i wrócić do Poków? Co się wtedy będzie działo?
Hej. Trochę czasu zajęło mi sprawdzanie, bo nagle coraz częściej wywala mi grę i nie wiem, co może być tego przyczyną. Wcześniej nie miałam takich problemów, a teraz praktycznie co nie włączę grę, to po pewnym czasie albo mnie wywala, albo się coś zwiesi. Czy to może być problem z samą grą, czy z tym gdzie mam założone konto?
No i co do samego tematu. To co udało mi się sprawdzić, jak mi gra w miarę chodziła:
- po 1,5h grania wszystkie pokemony działają
- po 1,5h grania i np. wykonaniu telefonu bądź napisaniu sms'a i przejściu znowu do gry wszystkie pokemony działają, ale gra albo zaraz się sama wywali albo zawiesi (ale nie zawsze) 
- po 1,5h grania i wyłączenia gry i zaraz po tym odpalenia gry na nowo - pokemony się wieszają
  Odpowiedz

Miałem ten sam problem ale udało mi się go rozwiązać z pomocą zagranicznych forów. Opiszę sposób tutaj, może się komuś przyda.

A więc tak:
Wchodzimy w naszego pokedexa. Odszukujemy naszego Grimmera nie wchodząc w niego. Odliczany 10 pokemonów od niego (nie sprawdzone inne ilości, przy 10 działa na 100%). Wchodzimy w pokemona, który znajduje się 10 pozycji przed grimmerem, przewijamy w dół aby zobaczyć jego ewolucje i wychodzimy z niego. Teraz to samo robimy dla pokenoma numer 9, 8, 7... aż do jednego przed Grimmerem. Jednak nie wchodzimy w bezpośrednich sąsiadów Grimmera (sąsiadem jest najbliższy odkryty pokemon przed grimmerem). Teraz robimy tak samo dla pokemonów znajdujących się po Grimmerze. Tu też omijamy najbliższego sąsiada i zaczynamy zaraz za nim. Myślę, że około 10 pokemonów tutaj też powinno wystarczyć. Gdy już się z tym uporamy wchodzimy w sąsiadów Grimmera, najpierw tego przed, później po. Teraz zostaje już tylko Grimmer.

Wiem, że to czasochłonne ale to jedyny sposób. Trzeba go powtarzać za każdym razem, jak się odpali aplikację. Tak więc polecam wykonać te czynności po czym sprzedać lub ewoluować Grimmera
  Odpowiedz