• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie Brak pokemonów, gymów i pokestopów

Menier, odpowiadałam na szybko, nie zauważyłam niektórych wiadomości, nie ma co się jeżyć o drobne niedopowiedzenia. Być może masz rację i to wcale nie ban, ale powyższe podejrzenia to jedynie próby pomocy, a chyba lepiej rzucać kilkoma błędnymi stwierdzeniami niż milczeć i zostawić gracza samego z jego problemem? Kroczek po kroczku dojdziemy do przyczyny "błędu".
[Obrazek: 2014411]
  Odpowiedz

(08-07-2016, 12:36 )Dahvei napisał(a): Ja tylko jestem spostrzegawcza i czepliwa. ;pp

(08-07-2016, 12:43 )Dahvei napisał(a): Meniernie ma co się jeżyć o drobne niedopowiedzenia

Śmiechłem Uśmiech

(08-07-2016, 12:43 )Dahvei napisał(a): chyba lepiej rzucać kilkoma błędnymi stwierdzeniami niż milczeć i zostawić gracza samego z jego problemem? Kroczek po kroczku dojdziemy do przyczyny "błędu".

Moim zdaniem owszem, warto rzucić kilkoma produktami aby nominować ten najlepszy, kiedy ktoś chce kupić pokrowiec na telefon, uchwyt rowerowy czy powerbank, ale przy sprawach pomocy technicznej wprowadzanie ludzi w błąd swoim gdybaniem powoduje tylko zamieszanie i wydłuża czas rozwiązania problemu. Uśmiech
[Obrazek: cd830a1b5caf9b3e.gif]
  Odpowiedz

(08-07-2016, 12:43 )Dahvei napisał(a): Menier, odpowiadałam na szybko, nie zauważyłam niektórych wiadomości, nie ma co się jeżyć o drobne niedopowiedzenia. Być może masz rację i to wcale nie ban, ale powyższe podejrzenia to jedynie próby pomocy, a chyba lepiej rzucać kilkoma błędnymi stwierdzeniami niż milczeć i zostawić gracza samego z jego problemem? Kroczek po kroczku dojdziemy do przyczyny "błędu".

Nie, to jest wina moderacji tego forum. Problemów takich jak ten było multum i w każdym temacie wyskakuje jakiś śmieszek nie mający pojęcia co jest problemem, ale wrzuci "może ban" żeby post count dopieścić. Zamiast wszystko łączyć w jeden, to non stop jest zakładany nowy thread gdzie jest ciągle to samo cholerne gdybanie, kompletnie nie poparte faktycznym zachowaniem gry w określonych sytuacjach. I szczerze? Ja bym wolał na swój problem nie usłyszeć żadnej odpowiedzi gdzie było by to dla mnie jasnym sygnałem, że użytkownicy jej nie znają, zamiast przeczytać, że to ban i ewentualnie się przestraszyć.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

ja zacząłem od opcji bana nie pisałem nic o soft banie, to jak coś się objawiało do dziś to było do dziś. Nie znam miejsca gdzie producent by opisał jakie postaci banów/kar dla graczy prezentuje.

Zaś w momencie gdy ktoś piszę, że czegoś nie ma, znajduje w necie ilustrację problemu! Z innego urządzenia (gdzie zapewne były też informacje co to jest/jak to naprawić), wydaje mi się na tyle dziwne, że jak to ktoś wspomniał - wygląda to na przekręt. Za chwilę okaże się, że gra się zupełnie uczciwie na koncie kupionym wczoraj z allegro lvl 30 i coś mi poznikało.
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Hej, tak czasem objawia się data corruption i występuje głównie przy kontach google.

Wyczysc dane aplikacji, usuń aplikację Pokemon Go.
Wyczyść historię w safari oraz pamięć podręczną stron.
Wyloguj sie/odłącz synchronizację konta google od tel.
Ponownie zainstaluj Pokemon Go - dopiero teraz dodaj konto google ponownie.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

W celu uwiarygodnienia mojego problemu wrzucam zdjęcie z mojego konta pokemon go
[Obrazek: 13942550_1808908376013479_708171365_n.jp...e=57AA50EA]
gdybym znalazł rozwiązanie problemu gdzie indziej to nie zakładał bym osobnego posta.
Postaram się zastosować to w/w rad
Jeśli to poskutkuje dam znać.
  Odpowiedz

niestety żadne odinstalowywanie aplikacji jak i resetowanie aplikacji nie pomagają
wciąż te same problemy jak w temacie posta
  Odpowiedz