• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie Brak pokemonów, gymów i pokestopów

Witam,
mój problem polega na tym, że w grze mam taką mapkę
[Obrazek: Screenshot_2016-07-22-11-12-19-602x1024.jpg]
nie da rady spotkać żadnego pokemona odwiedzić gymu i poke stopa.
pojawiło się to po ostatniej aktualizacji.
czy ktoś ma podobny problem?
gram na iphonie 6 lokalizacja śląsk
u znajomych wszystko chodzi poprawnie
  Odpowiedz

Spróbuj zainstalować ponownie grę, tak na chłopski rozum. Osobiście mam iPhone 5 i po aktualizacji nie pojawił się żaden problem.

@EDIT:
Chwileczkę! Tak nie wygląda zrzut ekranu wykonany na sprzęcie od Apple.
[Obrazek: 2014411]
  Odpowiedz

reinstalka, czyszczenie danych, wylogowanie i ponowne zalogowanie do gry o ile to bledy gry - bo takiego jeszcze nie widzialem,

a moze po prostu jakas forma bana?
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

ponowne instalowanie nic nie daje, czyszczenia danych również,

(08-07-2016, 11:37 )Dahvei napisał(a): Spróbuj zainstalować ponownie grę, tak na chłopski rozum. Osobiście mam iPhone 5 i po aktualizacji nie pojawił się żaden problem.

@EDIT:

zdjęcie jest akurat z neta. a przyczepianie się o treść wyglądu jest chyba zbędne bo chodzi o istotę problemu
  Odpowiedz

Mi to wygląda na bana.. grałeś uczciwie ? czy może zdarzylo Ci się korzystać z bota lub tym podobnych ?
  Odpowiedz

grałem normalnie bez żadnych zabaw w booty itp.
  Odpowiedz

Przy soft banie pojawiają się normalnie Pokemony i Pokestopy. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-07-2016, 12:20 )distremo napisał(a): ponowne instalowanie nic nie daje, czyszczenia danych również,

(08-07-2016, 11:37 )Dahvei napisał(a): Spróbuj zainstalować ponownie grę, tak na chłopski rozum. Osobiście mam iPhone 5 i po aktualizacji nie pojawił się żaden problem.

@EDIT:

zdjęcie jest akurat z neta. a przyczepianie się o treść wyglądu jest chyba zbędne bo chodzi o istotę problemu

Przyczepianie się o "treść wyglądu" bywa istotne, gdyż możesz być oszukistą proszącym o rozwiązanie problemu bo mu bot wysiadł.
[Obrazek: cd830a1b5caf9b3e.gif]
  Odpowiedz

Ja tylko jestem spostrzegawcza i czepliwa. ;pp
Może masz problem z połączeniem z siecią? Albo z lokalizacją? Reset telefonu nie pomaga? Reinstall też?
Chyba że to faktycznie ban, jak sugeruje Lasivia.
[Obrazek: 2014411]
  Odpowiedz

(08-07-2016, 12:36 )Dahvei napisał(a): Ja tylko jestem spostrzegawcza i czepliwa. ;pp
Może masz problem z połączeniem z siecią? Albo z lokalizacją? Reset telefonu nie pomaga? Reinstall też?
Chyba że to faktycznie ban, jak sugeruje Lasivia.

A ja jeszcze raz powtarzam i odnoszę się do swojej wypowiedzi wyżej. Czytajcie posty innych, nie tylko wybrane. W ten sposób nie objawia się ban.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz