• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Jaki telefon polecacie? (najlepiej do 200zł używany)

Witam.
Niestety jestem posiadaczem Nokii Lumii - jak zwykle WP jest pokrzywdzony Duży uśmiech
Zastanawiam się nad kupnem telefonu specjalnie pod Pokemon GO - może brzmi trochę słabo, ale zawsze marzyłem o takiej grze.

I tutaj pojawia się pytanie - czy istnieje tani telefon, który w miarę przyzwoity sposób pociągnie tę grę?
Przeglądałem spis telefonów przyklejony do jednego z tematów, ale wydawał się niedokończony.

PS. U znajomego widziałem, że jego telefon czegoś nie obsługuje i nie musi "patrzeć przez kamerkę" gdzie jest pokemon - powiem szczerze, że taka opcja bardziej mi odpowiada (wstydliwa ze mnie osoba Duży uśmiech).

Będę wdzięczny za propozycje.
  Odpowiedz

"Patrzeć przez kamerkę" - zapewne masz na myśli tryb AR, który w dowolnym momencie możesz wyłączyć, jeśli tego dusza pragnie. Nie wiem do końca, co w tym wstydliwego, ale rozumiem, ludzie mają różne przyzwyczajenia. Sama gram z wyłączonym AR, dla komfortu i wygody.
Z tego co pamiętam, wystarczy 1 RAM, żeby gra funkcjonowała prawidłowo. Szkoda, że mowa tu o tańszych telefonach, bo w innym wypadku z pewnością poleciłabym iPhone, który - niestety - bez Power Banka za długo nie pociągnie, ale przynajmniej jakość gry i gwarancja, że żadne lagi się nie pojawią są zapewnione.
Może na Samsungu Galaxy Core Prime? Nie orientuję się w jego cenie, ale nowiutki nie jest, a całkiem nieźle chodził, gdy jeszcze mi służył. Jak na Androida.
[Obrazek: 2014411]
  Odpowiedz

Hej,
ja pod pokemony kupiłam przedwczoraj to:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/telefunken...-Echo.html
Jestem w fazie sprawdzania czy wszystko śmiga Oczko
co do postscriptum - opcja łapania bez świata realnego w tle jest wszędzie - wystarczy wyłączyć AR. Też wolę tę opcję, stąd kupno telefonu bez żyroskopu wychodzi taniej
  Odpowiedz

(08-07-2016, 10:37 )Dahvei napisał(a): Nie wiem do końca, co w tym wstydliwego, ale rozumiem, ludzie mają różne przyzwyczajenia. 
Jestem fobikiem społecznym i nie czułbym się komfortowo zwracając na siebie uwagę.

@Wredna Helga
Hmm gdzie kupiłaś ten telefon? Duży uśmiech
/Edit - już znalazłem Duży uśmiech
  Odpowiedz

Nie rozumiem po co zakładasz nowy temat skoro istnieje taki na którym jest opisane mnóstwo telefonów na który chodzą lub nie chodzą poki, zawsze można coś wybrać.
http://forum.pokemon-go.pl/showthread.ph...ht=telefon
  Odpowiedz

(08-07-2016, 10:57 )CreWoo napisał(a): Nie rozumiem po co zakładasz nowy temat skoro istnieje taki na którym jest opisane mnóstwo telefonów na który chodzą lub nie chodzą poki, zawsze można coś wybrać.
http://forum.pokemon-go.pl/showthread.ph...ht=telefon

Spróbuję więc wytłumaczyć cel tego tematu:
Założyłem go, ponieważ interesuje mnie telefon w określonym budżecie. 
Prawda, temat podobny, jednak prawdopodobnie koniec końców takich tematów jak ten powstanie więcej, ponieważ tak jak w moim przypadku - ktoś z WP będzie chciał kupić sobie tani telefon tylko pod Pokemon GO.
  Odpowiedz

Gdybyś podał ten "określony budżet" byłoby pewnie łatwiej coś znaleźć. Dla jednego tani to 200zł a dla innego 2tyś zł. Moja rada to rozglądać się za starszym modelem, bez żyroskopu (potrzebny do AR), no i żeby spełniał wszystkie wymagania np. Android z tego co pamiętam 4.4 i nowsze.

@EDIT
Wybacz zwracam honor, w zakładce ucięło mi pełną nazwę tematu. Jest tylko "Jaki telefon polecacie?".
  Odpowiedz

(08-07-2016, 11:11 )CreWoo napisał(a): Gdybyś podał ten "określony budżet" byłoby pewnie łatwiej coś znaleźć. Dla jednego tani to 200zł a dla innego 2tyś zł. Moja rada to rozglądać się za starszym modelem, bez żyroskopu (potrzebny do AR), no i żeby spełniał wszystkie wymagania np. Android z tego co pamiętam 4.4 i nowsze.

Nazwa tematu: Jaki telefon polecacie? (najlepiej do 200zł używany)[url=http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=1179][/url]

Tak więc budżet to 200-250zł
  Odpowiedz

(08-07-2016, 10:39 )Wredna Helga napisał(a): Hej,
ja pod pokemony kupiłam przedwczoraj to:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/telefunken...-Echo.html
Jestem w fazie sprawdzania czy wszystko śmiga Oczko
co do postscriptum - opcja łapania bez świata realnego w tle jest wszędzie - wystarczy wyłączyć AR. Też wolę tę opcję, stąd kupno telefonu bez żyroskopu wychodzi taniej
Standardowa bateria Li-Ion 1400 mAh
O kurde, co to za bateria? Na niej PGO podziała w trybie ciągłym może z 50 minut...
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

(08-07-2016, 12:50 )KermitZaba napisał(a): Ja kupiłem za 269zł LG Leon 320 bez żyroskopu i działa mi tu wszystko dobrze.

Bleh, nie widzę tego modelu na allegro Duży uśmiech
  Odpowiedz