• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt Pokemon Go na tableta

Większość telefonów jest wstanie tworzyć hotspota Uśmiech Więc jak do dowolnej komórki wkładasz karte SIM z internetem i tworzysz pkt łączności z światem cyforwym. Leneovo łączy się z telefonem przez Wi-Fi i można śmigać. Tyle w teorii, jak w praktyce będzie nie wiem. Ale wydaje mi się że nie powinno być problemów. Tylko zabezpiecz jakiś sensownym hasłem sieć którą stworzysz.
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

@marcel344 jeśli tablet ma wifi to możesz dokupić "Modem Router Wi-Fi z 3G" (cena 50-200zł + karta sim i pakiet) do rutera wkładasz kartę sim, włączasz pudełeczko, łączysz je z tabletem po wi-fi i masz neta w tablecie (znam sporo osób używających "domowego" bezprzewodowego internetu bo nie chcą tracić netu w tel. ) .
Albo zrobić tak jak radzi osoba wyżej.
  Odpowiedz

(04-17-2017, 11:41 )marcel344 napisał(a): Mam pytanie posiadam tableta lenovo i chciałbym pograć na nim w pokemony powiedźcie mi w jaki sposób zrobiliście internet w tablecie jakie urządzenie trzeba dokupić żeby kartę sim włożyć ?

Pobierasz na telefon z Androidem aplikację USB tethering (https://play.google.com/store/apps/detai...ring&hl=pl) i za jej pomocą tworzysz przenośnego hotspota. Potem łączysz tablet z telefonem za pomocą WiFi. Działa, przetestowane Uśmiech
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości