• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeszów

spoko nie jestem sam Duży uśmiech mam Kumpla Duży uśmiech i pozajmowaliśmy troszkę Duży uśmiech co do mapki to raczej powinno wyjść do miesiąca czasu najpierw niech wypuszcza grę wszędzie i ją troszkę naprawią, bo błędy są Duży uśmiech a wracając jeszcze do Gymów to z kumplem uczyliśmy się wczoraj jak walczyć i w ogóle to kościół Bernardynów (bo tam jest gym jakiś) i jest tam słaby ratata i gdy chcieliśmy go pokonać to schodziło do 1 hp a potem był nieśmiertelny xD tak więc niech naprawią wszystko bo widzisz Duży uśmiech
  Odpowiedz

To był mój Ratata <3 Jeszcze nie ogarniałem jak się wsadza i co należy wybrać : D

Ale widzę, że błąd z walką mam nie tylko ja. Próbowałem Ci odbić dwa Gymy w okolicach kościoła św. Józefa, ale zbijałem HP do 1, a potem gra się jakby zawieszała - nie mogłem uciec, zmienić pokemona, a po skończeniu czasu nic się nie działo : /
  Odpowiedz

Sarpens ja tobie dziś fontannę próbowałem i bym wygrał, ale ten Pidgey zrobił się nieśmiertelny. Oczko
BTW: jakieś porady jak walczyć? Bo mam Jynx (są koło Grafiki) na CP ~170.
[Obrazek: 7jnaJvt.jpg]
  Odpowiedz

W gruncie rzeczy możesz wykonać 3 ruchy:
- atak podstawowy (ładuje atak ładowany) przez tapnięcie
- atak ładowany (po naładowaniu) przez przytrzymanie
- unik poprzez ruszanie palcem lewo/prawo

Ogólnie walki we wrogich Gymach są zbugowane i nie da się ich odbijać, a przynajmniej dzisiaj nie dało. O ile w Gym swojej drużyny działał poprawnie, to przeciwnej już nie : /
  Odpowiedz

nam się raz udało przejąć wam w parku Cieplińskiego i potem go odbiliście Uśmiech
Ale niestety puki nie naprawią właśnie tego błędu to musimy czekać
ale ogólnie zauważyłem że są tylko Czerwoni i Niebiescy xD żółtych nie ma Duży uśmiech(czyżby nikt nie lubił Zapdosa??)
  Odpowiedz

Kolega dziś mówił, że chce iść w żółty. Ale jak łapaliśmy razem potworki to był na 3 lvl dopiero. Ja jestem niebieski.
  Odpowiedz

I niech idzie w żółty! Będzie weselej : D
  Odpowiedz

Można kiedyś się zgadać na jakieś wspólne łapanie. Uśmiech
  Odpowiedz

ja właśnie sobie PowerBank kupiłem i go ładuje na Jutro ;] będę sobie chodził po Bulwarach albo jeździł na Rolkach jeszcze zobaczę jak moja kondycja bo ostatnio kiepsko ;]

poza tym jak byście mieli jakieś Pytania, problemy coś wam wytłumaczyć to piszcie udzielę informacji na tyle ile będę wstanie ;]
  Odpowiedz

jeżeli macie tam 7 czy 8 lvl to dostajecie Lure Modules([Obrazek: lure-module.jpg]) które umieszcza się w PokeStop, więc można się wybrać kiedyś na cieplińskiego do Parku bo tam blisko siebie są 3 PokeStopy i włożyć moduły do niech Uśmiech a że tam jest inny teren(jak by park większa trawa) to więcej poków powinno przychodzić Uśmiech
  Odpowiedz