• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeszów

Ogólnie gratuluje team Mystic wysokiej aktywności, bo raz za razem przejmujecie Gymy w okolicach rynku.
  Odpowiedz

Gorki się nudzi. Język
[Obrazek: 7jnaJvt.jpg]
  Odpowiedz

spoko ważne że mam cały czas 10 Duży uśmiech jak zobaczę że będę miał mniej wtedy będę jeszcze bardziej aktywny ;]
  Odpowiedz

Dzięki za gratulacje Uśmiech Czerwoni też niczego sobie, ale współczuje żółtym w Rzeszowie na obecną chwilę :/
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]
  Odpowiedz
Zdjęcie 
Odbiłem dla niebieskich fontanne koło pomnika Sikorskiego. Wrzuccie kilka poków Team Mystic.
  Odpowiedz

tą którą straciłeś a potem ja strolowałem czerwonego który potem zbugował ją xD??
  Odpowiedz

Tak. Duży uśmiech
Poszedłem pić i gdy 4h później wyszedłem z pubu już było przejęte. Duży uśmiech
Przy okazji: piłem wczoraj w Pubie K20 kilka godzin, smartfon podłączony do prądu i tylko co kilka minut po dwa, trzy pokemony naraz (głównie Spearow, Pidgey i Ratata, ale był też Venonat). Uśmiech

BTW: propozycja. Robimy grupę na FB czy na forum naszego Stowarzyszenia fantastyki? Forum ma te plusy, że każdy team może dostać własny, zamknięty dział (jestem adminem) i wątki będą poukładane (jesteśmy na tapatalk też). Natomiast Fb to wiadomo.
  Odpowiedz

Hej, mam zapytanie. Czy widzieliście jakieś rzadkie poki w Rzeszowie? Bo ja tylko w kółko Weedle, Pidgeye itd.
  Odpowiedz

Jinxa z 4 razy złapałem. Kolega Squirtle i Wartotle znalazł nad Zalewem. Widział też Dratini, ale zwiał.
  Odpowiedz

A bulwary jak stoją? Duży uśmiech Może dzisiaj się wybiorę na rower...
W Parkach wpada coś innego niż standardowe poki?
  Odpowiedz