• 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzeszów

Z tą mapką było by super ale jest sens? Nie byłoby większej zabawy chodząc i szukając? Ale jeżeli chcecie to jak najbardziej pomogę Uśmiech
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]
  Odpowiedz

Co do Lure Module - jeżeli będę mógł się wreszcie zalogować do gry przez Pokemon Trainer Club to chętnie na weekendzie możemy to odpalić - np. w parku Jedności Polonii z Macierzą, bo jest tam inny typ terenu i sporo Poke'ów wypada. Z LM mogą skorzystać inni gracze, więc jak poodpalamy to w większej grupie to może być efektywniej : )

Co do mapy - kwestia ulokowania samych Gymów, żeby łatwiej było jednak dbać o ten rozkład sił w mieście, póki co nie mam zielonego pojęcia np. czy opłaca mi się zapuszczać na Nowe Miasto, bo nie wiem czy jest tam jakiś Gym : P
  Odpowiedz

Gymy są np. przy kościołach, szkołach (albo przy samolocie na terenie dawnego WSK ) itp.
Widzę że jesteś doświadczonym graczem więc mam pytanie. Zajęłam ostatnio gym, mam akurat na niego widok z domu, patrzę dziś rano a tam jakiś inny koleś i na górze wyświetla się biała korona, przesuwając palcem widzę siebie a u góry niebieska korona. Nie bardzo rozumiem co to znaczy, jeżeli mógłbyś mi to wytłumaczyć byłabym wdzięczna Uśmiech
[Obrazek: 1647876_200x130.png?v=1445632180.4]
  Odpowiedz

No można się kiedyś razem wybrać. Będzie ciekawiej. Jako bazę wypadową proponuję Pub K20 - tam na nas nikt nie będzie patrzył dziwnie jak będziemy grać czy gadać o Potworkach. Oczko

Wezerka: prawdopodobnie ktoś dodał poka do Gyma. W sensie dał coś słabszego, a pierwszy widoczny trener w Gymie do pokonania zawsze jest najsłabszy. Korona zapewne oznacza, że Twój pokemon jest głównym pokemonem Gymu, bo zajęłaś jako pierwsza i masz więcej CP.

Sarpens: ty nie jęcz tylko po prostu idź na Nowe Miasto. Może Akurat złapiesz jakąś miłość życia jeśli poków nie znajdziesz. Język

Gorki: dorzuciłem słabą Kakunę do treningów na Gym koło mnie (pomnik Ofiar Terroru za parkiem na ul. Rycerskiej). Uśmiech
[Obrazek: 7jnaJvt.jpg]
  Odpowiedz

@Arathi - nie ma miłości życia, są pokemony : D
  Odpowiedz

Aż wrzucę to na Mirko chyba. xD

Kolega złapał Voltorba dziś przy Polibudzie btw.
  Odpowiedz

Też mam jednego Voltroba, występują chyba w mieście (zresztą zgodnie z lore), kolega wczoraj w Wawie trafił na normalnym terenie Electabuzza, więc się da : D
  Odpowiedz

(07-08-2016, 10:31 )Wezerka napisał(a): Widzę że jesteś doświadczonym graczem więc mam pytanie. Zajęłam ostatnio gym, mam akurat na niego widok z domu, patrzę dziś rano a tam jakiś inny koleś i na górze wyświetla się biała korona, przesuwając palcem widzę siebie a u góry niebieska korona. Nie bardzo rozumiem co to znaczy, jeżeli mógłbyś mi to wytłumaczyć byłabym wdzięczna Uśmiech

wytłumaczę ci to na przykładzie Duży uśmiech

Oto ja i Arathi Uśmiech
[Obrazek: 13631520_1198351150196416_78337145391455...e=5836C6FF][Obrazek: 13590473_1198351146863083_69267820657580...e=57F9310B]
jak widzisz u mnie pokemon ma białą Koronę a pod napisem "Gym Level 3"  widnieje niebieska to oznacza że ja Jestem Liderem gdyż dałem pokemona z największym CP Uśmiech
  Odpowiedz

Wrzucić Kakuknę z CP10 - @Arathi - nie jest Ci wstyd? xD

W ogóle @Wezerka - Ty jesteś w której drużynie?
  Odpowiedz

Nie jest. Wstyd jest dla tych, którzy pozują nago dla atencji. PDK Oczko

Kakuna jest dla treningu. Język
  Odpowiedz