• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra Problem z grą

Mianowicie gdy przeszedłem jajko 5km zaczął wykluwać mi się pokemon. Aplikacja wraz z telefonem się zawiesiła, musiałem zresetować cały system, wbijam do apki patrze na poki sprawdzić czy w końcu się wykluł, patrzę - Grimer(taki glut fioletowy) klikam na niego, żeby sprawdzić jego ataki i ile cukierków dostałem - aplikacja znów się zwiesiła, i tak cały czas gdy tylko chciałem to sprawdzić, cały czas i w pokedexie i w pokemonach cały czas zawiesza aplikacje. Pytałem się znajomych, nikt nie miał takiego błędu, z innymi pokemonami wszystko w porządku.
Proszę o wyjaśnienie.
  Odpowiedz

Spróbuj wyczuścić telefon, ew odinstalować i zainstalować apkę raz jeszcze.
  Odpowiedz

(08-04-2016, 21:46 )Lasivia napisał(a): Spróbuj wyczuścić telefon, ew odinstalować i zainstalować apkę raz jeszcze.

Czyściłem ze wszystkich zdjęć, muzyki i appek, jako że mam kopie zapasową na kompie, ale spróbuję przeinstalować.
  Odpowiedz

(08-04-2016, 21:48 )xavistoo napisał(a):
(08-04-2016, 21:46 )Lasivia napisał(a): Spróbuj wyczuścić telefon, ew odinstalować i zainstalować apkę raz jeszcze.

Czyściłem ze wszystkich zdjęć, muzyki i appek, jako że mam kopie zapasową na kompie, ale spróbuję przeinstalować.

Hej, nie tędy droga. Po aktualizacji apka ma tendencje, aby uszkadzać swoje własne dane na koncie google. 

W celu naprawienia 

Krok 1. Wyczyść dane aplikacji po czym odinstaluj samą aplikację.
Krok 2. Idź do: ustawienia > konta > google > pacnij konto ktore uzywasz do logowania sie w Poke Go i usun to konto z telefonu. Gdy masz już pewność, że jest usunięte, dodaj je ponownie.
Krok 3. Zainstaluj ponownie aplikację ze sklepu play.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

(08-04-2016, 21:54 )Naznaz napisał(a):
(08-04-2016, 21:48 )xavistoo napisał(a):

Hej, nie tędy droga. Po aktualizacji apka ma tendencje, aby uszkadzać swoje własne dane na koncie google. 

W celu naprawienia 

Krok 1. Wyczyść dane aplikacji po czym odinstaluj samą aplikację.
Krok 2. Idź do: ustawienia > konta > google > pacnij konto ktore uzywasz do logowania sie w Poke Go i usun to konto z telefonu. Gdy masz już pewność, że jest usunięte, dodaj je ponownie.
Krok 3. Zainstaluj ponownie aplikację ze sklepu play.

Zrobiłem wszystko w dokładnie takiej kolejności i nadal na Grimer-ze wywala aplikację(o dziwo sama apka chodzi szybciej ale nic poza tym)
  Odpowiedz

Aplikacja na smartfona do poprania z google play All-in-one toolbox to taki pierwszy lepszy pobrany odkurzacz... schładzanie CPU czyszczenie śmieci.. mi to pomogło Uśmiech
  Odpowiedz

Po prostu utnij głowę to się zawsze sprawdza Język
Ayu napisał 08-04-2016, 22:21 :
Nie spamuj.
  Odpowiedz

(08-04-2016, 22:11 )Lasivia napisał(a): Aplikacja na smartfona do poprania z google play All-in-one toolbox to taki pierwszy lepszy pobrany odkurzacz... schładzanie CPU czyszczenie śmieci.. mi to pomogło Uśmiech

Mam CCleanera, którego używam codziennie, więc na pewno nie pomoże.
  Odpowiedz

Hmm to brak mi pomysłów bo u mnie to pomogło...
  Odpowiedz

(08-04-2016, 22:17 )xavistoo napisał(a):
(08-04-2016, 22:11 )Lasivia napisał(a): Aplikacja na smartfona do poprania z google play All-in-one toolbox to taki pierwszy lepszy pobrany odkurzacz... schładzanie CPU czyszczenie śmieci.. mi to pomogło Uśmiech

Mam CCleanera, którego używam codziennie, więc na pewno nie pomoże.

Miała dokładnie to samo i zadziałało, ile apek, tyle metod. Na pewno nie zaszkodzi spróbować. CCleanera osobiście przestałem używać przez bardzo niską skuteczność.
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz