• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power Bank

Witajcie nie wiecie jak działają te chińskie telefony dostępne na banggood? Chcę jakiś kupić tak na jakiś czas żeby troszkę wytrzymał? Jak idą na nich gry nie zacinają się? Szukałam jakiś inf w necie ale takie sprzeczne opinie znajduję np tutaj i na kafeterii co o nich myślicie pleaseee pomóżcie
  Odpowiedz

To chyba wątek o power bankach a nie telefonach. Proponuję zadać pytanie w tym wątku - http://forum.pokemon-go.pl/showthread.php?tid=338
Jednak wydaje mi się, że będzie trudno o jednoznaczną odpowiedź na Twoje pytanie, gdy strona banggood ma w ofercie ok 250 różnych smartfonów.
  Odpowiedz

Gdyby ktoś chciał skorzystać z wariantu super ekonomicznego - w Auchan można kupić power bank Msonic MY2580K (5000 mAh) za jedyne 20 zł. W praktyce wystarcza on na niecałe 2 ładowania baterii 1700 mAh w moim, również niskobudżetowym, telefonie Op3n Dott (z Tesco). Nie zauważyłem jak narazie (po miesiącu użytkowania), aby bateria w telefonie negatywnie odczuwała ładowanie tym power bankiem i jestem bardzo zadowolony - super stosunek ceny do jakości Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=6733&n...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

Ja sobie kupilam power bank unicorn na epowerbank.pl :Duży uśmiech Jest slodki i mogę robic dluzsze wyprawy w poszukiwaniu pokemonow xDD
  Odpowiedz